доступу до безпечної питної води

Мільйони людей у ​​світі можуть бути небезпечною питної води, часто хворіють і вмирають від захворювань, які переносяться водою. Ці захворювання викликаються, ковтаючи воду, яка забруднена людини або тварин, фекалії, або вода, яка містить патогенних бактерій або вірусів, таких як холера, черевний тиф, амебна і бактеріальна дизентерія. Якщо ви опинитеся в ситуації, коли у вас немає негайного доступу до безпечної питної води, кращим варіантом є, щоб очистити воду, що у вас є доступні для вас.

Якщо ви плануєте відвідати іншу країну, яка відома тим, що небезпечна вода, ви можете принести таблетки йоду. Помістивши таблетку у воді і даючи йому призначено на 10 хвилину, ви будете вбивати будь-яких зберігаються паразити або бактерії у воді. Це не рекомендується для тих, хто вагітні або страждаєте від стану щитовидної залози, хоча немає ніякої заміни в киплячу воду.

Кип’ятіння будь забрудненої води протягом десяти хвилин, вважається найбільш повний спосіб знищення будь-яких паразитів і бактеріальні, які можуть затримуватися у воді. Хоча це може залишити невеликий присмак, це найбезпечніший засіб забезпечити вашу безпеку.

Якщо ви знайшли себе в надзвичайній ситуації або просто навчився бути готовим, приймаючи всі запобіжні заходи, ви ніколи не будете страждати, хоча потенційно смертельна хвороба,. Ви можете розглянути питання про придбання портативного очищувачі води, йод таблетки, або контейнер, який може зберігати і утримувати киплячу воду. Не дозволяйте собі стати жертвою водної хвороби. Будьте готові так що ви завжди будете мати доступ до безпечної питної води.