доповнювати регулювання – це хороша ідея

Відповідно до звітності про несприятливі події (AER) законопроекту в Конгресі, біологічно активні добавки в кінцевому рахунку може бути знята позабіржовий статус. У цей день, експромтом і явно необгрунтованих позовів, Конгрес готується прийняти закон, який дозволить приватним особам подавати до суду на доповнення виробників, і, можливо, на ринках, а також, на питання в галузі охорони здоров’я нібито виникають або посилюються дієтичних добавок. Промисловість звітності “побічні реакції” в дуже формально також буде частиною цього пакету, набагато більш складним і докладним, ніж у справжнього вимоги. Промисловості і дистриб’ютора може бути притягнутий до відповідальності по суду за використання або зловживання цими добавками. Це схоже на те, подала до суду на м’ясника, тому що я подавився шматком стейка, або, можливо, мій перукар судиться, тому що я не на обкладинці GQ журналу. Смішно!

Враховуючи обставини пропонованого законодавства, це може бути справедливо сказати, що відповідальних осіб у винесення цього питання в публіку і уваги законодавця є помилковими, дезінформували і неосвічених. Вони не в змозі побачити картину в цілому, і велика картина, що поживна промисловості доповнення, можливо, буде знищена з прийняттям цього законопроекту. Поряд з зарозумілим “бик в посудній лавці” Конгресу ставлення до «захисту» приватного сектора, вони знаходяться на шляху до нашої видалити свободу вибору в питаннях, що стосуються охорони здоров’я. Інша реальна небезпека в тому, що законодавці схильні прийняти пропоновані в даний час AER рахунки, тому що певні особи (сенатор Дік Дурбін) погрожують знову ввести питання на поразку і включають в себе все більш руйнівним обмеження впливають на галузь. Мова йде не про нашого захисту. Це дійсно про отримання голосів від необізнаності громадськості політизації неіснуючої небезпеки.

AER законопроект у Конгресі не є новою проблемою. Дуже схожий законопроект був розбитий перед Асамблеї Каліфорнії у серпні 2004 року. Багато з вищезгаданих причин логічно вступив у дискусію в той час. Мудро, законопроект був помічений за те, що вона насправді і був міцно відвернувся. Недавнє міркування у Вашингтоні в тому, що від штату до державних регулюючим харчових добавок практично не існує, і, коли надається можливість, як і в Каліфорнії в 2004 році, “невеликий” депутати від цих держав повністю псувати можливість адекватно “захистити” середнього споживача від неосвічених це “реальна небезпека”.

Незважаючи на опір від Роберта Brackett, директор Центру з питань продовольчої безпеки та харчування (CFSAN) з контролю за продуктами і ліками, Вашингтон тисне на. Пан Brackett заявила, так багато слів, що є й досить існуючих регулюючих органів вже на місці через харчова добавка охорони здоров’я та освіти (DSHEA). Він також заявив, через засвідчуючи перед Конгресом, що нинішня адміністрація не має планів щодо зміни поточної політики. Він вірить в права приватної особи, щоб зробити свій усвідомлений вибір здоров’я, коли мова йде про добавках.

Генеральний директор NSF International, Кетлін Йорданії, свідчив в той же слуханнях Конгресу законодавців, що розвиток дієтичної програми сертифікації Доповнення говорить багато про що для інформування та споживачів адекватного захисту від нерегульованої продажу добавок. Некомерційна і неурядова організація є лідером в нормальні і справедливі ідеї, як нещодавно розроблений NSF / ANSI стандартні 173, що забезпечує правильне кількість поживних речовин та ідентифікації вмісту. На одній точці, все, здається, на знак згоди. Тобто, більш жорсткий контроль над анаболічними стероїдами, які раніше обмежувалися в продукти продаються як “спортивні добавки”. Неправильне використання терміну “добавка” в даному випадку є однією з причин того, що люди плутають про різницю між небезпечними речовинами, такі як стероїди і нешкідливих харчових добавок, як вітаміни, мінерали і трави.

Більшість людей, які приймають вітаміни і добавки на їх добровільному графік, який, як правило, на основі рекомендованої денної норми (RDA). Я приймаю вітаміни і добавки кожен день, і я беру кількості засновані на RDA, і рекомендації мого лікаря. Іншими словами, у мене є добавки в моїй системі весь час, як я регулярно відповідно до графіка з цим. Якби я був повірити, що АРР вітамінів, мінералів і трав, негативно позначиться на моєму здоров’ї в будь-якому випадку, я б перестати їх приймати негайно. Багато людей, які чули цього законопроекту в Конгресі будуть вважати, що реальна небезпека існує тільки тому, що знаходиться під питанням. Інші, які неминуче стикаються погіршується здоров’я в тій чи іншій формі, буде також пам’ятати, що дієтична добавка дебати вирували протягом багатьох років.

Якщо результат законодавство, щоб дозволити необгрунтованих позовів, які підуть, вони будуть поверхні, навіть якщо доповнення не мають абсолютно нічого спільного з їхніми бідами. Кінцевим результатом, на жаль, є передбачуваним. Кожна хвороба відома людині буде бути звинувачений в ці добавки нешкідливі, промисловість буде змушена регулювати з метою захисту їх практичний результат, і ви не будете мати можливість отримати харчові добавки без рецепта від вашого MD. Коли ви потім їхати в найближчий магазин наркотиків і змушені платити сотні доларів за прості БАД, пам’ятайте, що у вас був цей один шанс, щоб висловити свою думку, написавши, телефоном або електронною поштою ваші сенатора чи конгресмена.

Факс сенатор Дік Дурбін на 202-228-0400, Факс сенатори Том Харкін на 202-224-9369 і Оррін Хетч на 202-224-6331Fax сенатор Майкл Enzi, голова підкомітету Сенату з питань охорони здоров’я, освіти, праці і пенсій, на 202 -228-0359. Скажіть їм, що ви вимагаєте свободи, щоб зробити вашу власну, пов’язані зі здоров’ям та харчові добавки рішень. Правда полягає в наступному: Законопроект AER неправильно! Це неправильно для приватного громадянина і було б неправильно БАД промисловості. Це неправильно для Америки!