домашнє сироватковий протеїн трясе використанням спортивні добавки творчо

Якщо ви серйозно про будівництво м’язової маси або скульптури вашого тіла, ви, швидше за все, доповнювати свій раціон комерційно доступних сироватки або соєвого білка порошки (і, можливо, інші добавки). Без сумніву, протягом короткого періоду часу, який ви виявили протеїнові коктейлі суха сироватка виробляти не може бути кращою дегустації напоїв, які ви коли-небудь мали. Незважаючи на це ви намагаєтеся дотримуватися їх, тому що ваша мета полягає в краще тіло і доповнення коктейль, який не є на смак настільки велика, це просто жертва ви робите.

Люди знаходять, що аромат порошок протеїновий коктейль вони заплатили хороші гроші за швидко стає нудно. Якщо ви приймаєте ваші протеїнові коктейлі два або навіть три рази на день він може стати реальною господарською роботою. Це коли люди починають трохи поекспериментувати, додаючи інші інгредієнти, щоб зробити їх протеїнові коктейлі смак трохи краще.

Ви можете швидко перетворити ваш нудний, часто без смаку, протеїнові коктейлі в апетитних бодібілдинг дієти або витребеньок. Все, що вам потрібно мати, щоб почати це блендер і трохи фантазії.

вибирати, що покласти в протеїнові коктейлі

Перед поспішав вашого холодильника змішати все в сайт, давайте пройдемо деякі основні принципи, які ви хочете, щоб розглянути в першу чергу. Мало того, що ви хочете створити краща дегустація коктейлів, але ви також повинні прагнути приймати найбільш ефективні протеїнові коктейлі для ваших вимог дієти. Це важливо, тому що немає ніякого сенсу кидати повну жиру морозиво, шоколадний соус, арахісове масло і незбиране молоко усі разом, щоб створити прекрасний дегустації жиру набирає трясти. Вам потрібно бути трохи мудрих при виборі інгредієнтів.

Так які інгредієнти зробити правильний вибір для вашого трясе? Я рекомендую використовувати наступні поради при отриманні вашого інгредієнти з супермаркету або холодильник:

Намагайтеся, щоб як багато хто з ваших інгредієнтів якомога природніше. Хорошим прикладом цього є використання натуральним арахісовим маслом замість звичайних арахісового масла. Природна версія має кращу вміст білка, а також природні жири, які відіграють важливу роль у вашій дієті.

Свіжі фрукти повинні використовуватися всякий раз, коли це можливо. Фрукти містять вуглеводи, які будуть живити ваші тренування і ваш день. Складних цукрів у плодах важливі для будь-якої дієти (на відміну від простих цукрів у солодощі, газовані напої і т.д.).

Подумайте про інгредієнти, які підвищать вміст білка у вашому тремтіння. Наприклад, ви могли б кинути жменю горіхів в блендер для невеликого додаткового білка без тремтіння набагато товщі. Ви можете додати кілька сирих яєчних білків (якщо ви турбуєтеся про їжу сирими яйцями ви можете бути в змозі знайти розглядатися яєчні білки в картонних коробках у вашому супермаркеті). Ви завжди можете просто звалище додатковий совок сухої сироватки у там також.

Переконайтеся, що у вас є достатня кількість рідини. Якщо ви отримуєте занадто захоплюйтеся ви можете виявити вашу тремтіння простіше їсти ложкою, то пити зі склянки. Коли ви вперше почати створювати свої качає це гарна ідея, щоб додати ваші рідини (води, знежиреного молока, фруктових соків і т.д.) у стадії так, що ви отримаєте потрібну консистенцію.

Вивчіть інформацію про поживну цінність для кожного інгредієнта і розглянемо вплив, який він зробить на ваші цілі дієти. Наприклад, ви можете самі вибирають знежирені (знежиреного) молока, якщо ви не хочете, щоб набрати вагу.

Завжди знайте, що ваша мета і зробити вашу трясе відповідно. Якщо ви намагаєтеся скинути жир ви будете пропускати типи компонентів, які додають занадто багато вуглеводів і жирів при спробі збільшення вмісту білка.

Подумайте, як ви можете створити унікальний аромат. Ви можете спробувати такі речі, як кориця, ваніль, мед, кокосове молоко, і т.д. Як тільки ви отримаєте повісити цього ви побачите можливості безмежні.

зробити свій протеїновий коктейль

Як тільки ви вирішили на інгредієнти для тремтіння ви готові, щоб почати. Це не може бути простіше і якщо ви можете зробити тост у вас не буде проблемою. Це гарна ідея, щоб думати про порядок, в якому ви будете додати свої інгредієнти в блендері. Завжди додайте ваш головне джерело рідини спочатку так, щоб все, що ви після цього додати легко змішуються. Після цього додати протеїновий порошок і дати вашим блендер швидко ‘вибух’. Тепер ви готові додати інші інгредієнти ваших і змішати, поки не отримаєте потрібної консистенції. У цей момент ви можете додати трохи більше рідини налаштувати товщину вашого тремтіння автора. Кидок в п’ять або шість кубиків льоду, щоб зробити ваше тремтіння більш освіжаючим.

Тепер ви можете дозволити своїй уяві придумувати всякі дієти бодібілдинг і вигадки, які роблять ваші доповнення качає багато смачніше. Не забудьте поділитися своїми творіннями з друзями в тренажерний зал і люди по всьому світу через Інтернет. Ви також відкриєте для себе багато ідей інших людей придумали, щоб надихнути вас далі. Відвідайте веб-сайти й інтернет-форуми для рецептів і ви можете отримати деякі ідеї з домашньої білка мого сайту трясе використанням сироватки добавки порошків розділі.

Щасливі змішування!