добавки допоможуть вам добитися доброго здоров’я

Багато досліджень показали, що грунт, на якій майже всі продукти харчування в Америці і в більшості країн Європи вирощується містить дуже мало з того, що нам потрібно для підтримки здорової і правильно функціонуючої органів. Вітамінів і мінералів, які необхідні для доброго здоров’я просто не знайти в їжі, яку ми їмо. Грунт, де наша продукція вирощується вичерпаний з 50 плюс мінерали, і люди, і тварини повинні залишатися здоровим. Магній хром, ванадій і багато інших, які не менш важливі, щоб допомогти нам уникнути хвороб і допомогти нам підтримувати високу хороше здоров’я більш недостатнім в наших продуктів харчування, ніж більшість вітамінів сьогодні. Багато з методів обробки грунту і сільськогосподарських методів, використовуваних агробізнесу, щоб підвищити як врожайність і прибуток є надзвичайно руйнівними, в результаті чого продукти, які таким низьким вмістом поживних речовин, що американці тепер потрібно урізноманітнити свій раціон, щоб залишатися здоровим.

В даний час більшість наших фруктів, овочів і зерна зберігаються протягом тривалого періоду часу, перш ніж вони насправді продається, і потім вони часто зберігаються навіть більш тривалі періоди часу після того, як вони придбали, перш ніж вони їли. Фактом є те, що багато вітаміни руйнуються з плином часу – це означає, що виснаження грунту не є єдиним винуватцем! Пестициди можуть також впливати на поживні речовини містяться в їжі, або прямо чи опосередковано. Застосування гербіцидів, пестицидів та фунгіцидів при вирощуванні та зберіганні продуктів дозволяє фермерів, продавців і споживачів у зберіганні продуктів протягом тривалого періоду часу. Це погана практика стільки гербіцидів може змінити метаболізм рослин і, отже, поживним складом. Гербіциди, які інгібують продукцію фотосинтезу ефекти, подібні умовах низької освітленості. У цих умовах вуглевод,-токоферолу і бета-каротин зміст рослина зменшується, і білок, вільні амінокислоти і нітратів збільшується.

Наприклад, важливі антиоксиданти, такі як вітамін С, бета-каротин і вітамін Е захищають нас від вільних радикалів, які наш організм виробляє не тільки з нормального обміну речовин, але і широкий спектр токсинів ми стикаємося в нашому повсякденному житті. Рішення для цього, ремінералізації (лікування грунту з кам’яної крихти) В даний час розглядається в якості вирішення широко поширеною проблеми дієтичних недоліки мінералу. Багато ранніх експерименти показали, що це призводить до феноменального зростання мікроорганізмів у грунті і збільшує споживання поживних речовин рослини.

В принципі, якщо це не в бруді, це не у вашому вечері! Що стало причиною найбагатших сільськогосподарських угідь у світі, щоб стати збідненим пустки погане харчування, що це на сьогоднішній день? Наша сучасна комерційна практика тільки частина відповіді, як проблеми почалися досить давно. У 19 столітті поселенці, які мігрували на американський Середній Захід часто обробляють грунт без сівозміни, не даючи землю під паром, і не ставлячи нічого натомість. Чи є такої практики, що не пішли за сім чи вісім років безперервного виробництва грунт більше не може підтримувати будь-якої культури взагалі. Коли це сталося, ці поселенці просто взяв і переїхав ставками далі на захід були вони почали все заново.

Відповідно до документа 264, доповідь Сенату США, який був опублікований в 1936 році, більшість американських сільгоспугідь до того часу став сильно виснажені корисних копалин. У доповіді також зазначено, що 99% населення, які були потім в залежності від американських харчові продукти, вирощені страждали від істотних недоліків мінералу. З тих пір все стало набагато гірше. У 1992 році на Саміті Землі в Ріо-де-Жанейро представили переконливих доказів того, що в середньому, американські сільськогосподарські угіддя було 85 відсотків вичерпані корисних копалин, у порівнянні з 75 відсотків по всьому світу. Останнім часом в Журналі Американської медичної асоціації змінив свою давню позицію проти вітамінні добавки, заявивши, що тепер лікарі повинні рекомендувати всім пацієнтам, навіть здорові, регулярно приймати вітаміни і мінеральні добавки.

Отже, що є кращим рішенням сьогодні, добавок! Люди потребують свій раціон як з вітамінами і мінералами. Це означає, що вітаміни і мінеральні вже не розкіш, а є невід’ємною частиною підтримки здоров’я людини!