де ж анаболічних стероїдів виходити від

Організм виробляє тестостерон природним шляхом, але тестостерону не можуть бути використані в якості лікарських засобів. У нормальному організмі, тестостерон виходить безперервно кров гіпофізом. У чоловіків вона також випустила яєчками. Він досягає різних частин тіла, має свій ефект, а потім тіло ферменти швидко зламати.

Коли самці досягають кінця статевого дозрівання, кількість тестостерону, раптово підвищилася і залишається на високому рівні протягом чотирьох-шести місяців, перш ніж повернутися до нормального життя. За цей час зростання пластин в довгі кістки рук і ніг близько, Голос поглиблюється, волосся на обличчі починають рости і чоловічих статевих органів збільшуватися в розмірах. Саме цей сплеск тестостерону, який завершує статевого дозрівання у чоловіків.

Деякі чоловіки не відчувають цього сплеску тестостерону. Коли роль тестостерону був виявлений, медичні дослідники намагалися лікувати затримка статевого дозрівання, даючи їм тестостерон. Вони виявили, що разова доза тестостерону, навіть дуже великий, так швидко руйнується організмом ферментів, що він не може імітувати природні сплеск гормону. Щоб використовувати природний тестостерон для цієї мети, хлопчик повинен був би мати пакет для внутрішньовенного вливання постійно поклавши тестостерону в його жилах день і ніч, принаймні за чотири місяці!

Дослідники повинні були знайти спосіб запобігти організм від руйнування тестостерону так швидко. Методом проб і помилок, хіміки виявили, як змінити молекули тестостерону тому було б довше. (1,2)

Є багато видів анаболічних стероїдів для лікування ряду хворобливих станів. У минулому, анаболічні стероїди були взяті з тканин тварин для використання в ранніх експериментах. (1) В даний час анаболічні стероїди хімічно виробництва замість того, виділені очищенням з природних джерел.