деякі менш зрозумілі, але до цих пір принципових переваг добавок риб’ячого жиру

тригліцеридів значно знижений

Видатний клініки Майо на додаток до різних додаткових дослідники виявили, що переваги добавок риб’ячого жиру включають зниження рівня тригліцеридів у крові. Цей факт дуже важливо для людей з ВІЛ та СНІДом, як антиретровірусна медицини було показано, що підвищення рівня тригліцеридів і, як наслідок, в результаті чого хвороба серця і завалів більш поширеним явищем.

Зниження рівня тригліцеридів означає зниження ризику ішемічної хвороби для людей, які приймають антиретровірусні препарати. Риб’ячий жир додатково користь інших систем організму, тому individualspeople зі зниженим імунітетом і інші симптоми ВІЛ або СНІД можуть бути видні додаткові переваги.

зменшує запалення в тілі осіб

Ще один з багатьох переваг добавок риб’ячого жиру знижується запалення в організмі. Запалення може перебувати в різних формах, від запального захворювання щитовидної залози, щоб вовчак псоріазу. Як ні мало три грами риб’ячого жиру в день є suffiient для зменшення запалення в багатьох формах.

добавок риб’ячого жиру може приборкати шизофренію

Ви читаєте це право. Риб’ячий жир шоу доказів він може запобігти шизофренії. Різні дослідження були зроблені на цій гіпотезі, і недавній виконана доктором Патріком McGorry Австралії виявили статистично значуща кореляція між риб’ячий жир і профілактика шизофренії.

Це дослідження подальшим 81 підлітків і молодих дорослих, які були виявлені ознаки ранні ознаки шизофренії. Дослідження показало, що якщо молоді люди, які показують ознаки раннього попередження і мати відносну з шизофренією не лікувати, приблизно кожен третій буде його розвивати.

Дослідження показало, що тільки три відсотки дітей, які отримували добавки риб’ячого жиру почали захворювання, в той час як 28 відсотків пацієнтів, які отримували плацебо отримали хвороби. Це необхідні знання для суспільства і здоров’я тих, що стосуються психосоматичних умовах, так як значення риб’ячого жиру багато, і побічні ефекти | мінімальні, ультра в порівнянні з нормальними антипсихотичні препарати.

Покращує функціонування мозку у грудних дітей

Дослідження виявило, що переваги риб’ячий жир численні для немовлят, коли потрапляє в організм майбутньої мами. Мало того, що риб’ячий жир посилення росту мозку, розвитку та макулярної здоров’я, конкретні переваги спостерігаються провела дослідження досить дивно.

Вагітні жінки, які приймали високоякісні добавки риб’ячого жиру були діти з вищим IQ, і менше проблем навчання, а також було менше ризик розвитку розумової відсталості або когнітивних ускладнень. Крім того, (AP) Associated Press сказати, що деякі фахівців з харчування вважають, що омега-3 є основним будівельним блоком для людського інтелекту, так що діти, які беруть омега-3 через добавок риб’ячого жиру, коли жінка вагітних і годуючих є статистично швидше за все, буде інтелектуальна дітей і дорослих.