деякі джерела омега-3 і як вони можуть захистити своє здоров’я

Можливо, ви чули про те, наскільки наше тіло потребує незамінні жирні кислоти, такі як EPA і DHA, але було цікаво, що омега-3 джерел, щоб додати в свій щоденний раціон. Деякий відмінний вибір з високим вмістом цих життєво важливих компонентів холодної води жирної риби, як лосось, оселедець і тунець. Ці приклади морепродукти багаті докозагексаєнової кислоти, або ДГК, щоб її просто, яка необхідна для нормальної функції мозку, оскільки це є ключовим елементом клітинних мембран в мозку. Це поживна речовина особливо важливо для жінок в період вагітності через мозку плоду. Їх потрібно приймати в достатній для потреб дитини, а також тримати себе від виснажуються цього незамінні жирні кислоти.

Інша частина тіла, яка використовує ці незамінних жирних кислот є серце. Ейкозапентаєнової кислоти (EPA) є одним з omega3s, що має вирішальне значення для здоров’я серця. Серце повинне EPA для підтримки правильної циркуляції.

Американська Асоціація Серця рекомендує споживати жирну рибу принаймні двічі на тиждень, так як це хороше джерело білка, а також бути високо в DHA і EPA. Їх дослідження показали, що жирні кислоти омега-3 міститься в джерелах зменшити ризик серцевих аритмій, пригнічують ріст атеросклеротичної бляшки, зниження рівня тригліцеридів і зниження артеріального тиску до певної міри. Вони радять приймати EPA + DHA харчові добавки під наглядом лікаря для тих, хто ішемічної хвороби серця і для пацієнтів, яким доведеться знизити тригліцериди.

Деякі способи приготування риби може вплинути на поживну цінність, так знати, що ви не можете отримувати стільки DHA і EPA в певних випадках. Наприклад, як згадувалося вище, лосось є одним з найкращих варіантів хороших джерел омега-3 для вас. Але що мав на увазі свіжий лосось, якщо ви обираєте копчений лосось незамінні жирні кислоти були скорочені приблизно на сімдесят п’ять відсотків.

Інший поганий вибір було б мати маринований оселедець, а не новий. Процес травлення оселедець знищує близько тридцяти відсотків здорових DHA і EPA в морепродуктах. Все в порядку займатися в деяких невеликих кількостей копченої риби або маринований оселедець то й за святкові, але вони не повинні бути частиною вашого щоденного раціону.

Один з методів, щоб отримати здоров’я приріст продуктивності цих джерел омега-3, щоб взяти його у формі харчових біологічно активних добавок. Це спосіб, що ви можете бути впевнені в сумі, яку ви споживаєте, а також через заздалегідь відведені капсул. Виробник повинен вказати на зовнішній стороні контейнера, скільки конкретні ЕПК і ДГК, включених в кожну добавку. Намагайтеся не купувати продукт, який просто надає нафти словами риби на упаковці як це може бути невідповідного масла, і ви, як споживач має право знати, що саме ви купуєте. Крім того, постарайтеся знайти добавки, які виконані у формі складного ефіру, що набагато простіше і швидше для організму поглинати в свої клітини надаючи вам більш оптимального здоров’я переваг.

Щоб дізнатися, де я можу отримати мої джерела омега-3, перевірити у веб-сайту перераховані нижче в біо. Ви можете знайти багато корисної інформації про омега-3 і його переваги для здорового тіла.