дешевої риби нафтопродуктів – 3 брудні факти про те, як вони можуть зашкодити вашому здоров’ю і як можна цього уникнути

Дешеві продукти риб’ячого жиру може зашкодити вашому здоров’ю більше, ніж вигоди, які вони можуть запропонувати. Чи є вони дійсно розумний вибір? Які їх потенційні недоліки? Дізнайтеся, експерт відповіді на ці питання в цій статті.

Багато людей шукати дешеві угод на ринку і так само вони шукають дешеву нафту риби. Тобто нічого дійсно неправильно з цим підходом, але коли мова йде про охорону здоров’я, ви, швидше за все, щоб отримати те, що ви платите.

Я не хотів би використовувати будь дешеві продукти риб’ячого жиру з багатьох причин. І я також хотів би додати, що найдорожчі продукти риб’ячого жиру не обов’язково може бути краще для вашого здоров’я і вашої кишені!

Давайте подивимося на те, чому дешева нафта риба не кращий варіант –

1) По-перше, риб’ячого жиру може бути зроблено з різних видів риби. Деякі риби не природно, як з високим вмістом омега-3 зміст, як інші. Дешеві продукти риб’ячого жиру зазвичай використовують найдешевший джерело риби, які не є високо в основних омега-3 жирних кислот.

2) Майже всі морські води у світі містять забруднену воду. Забруднення не обов’язково штучні (промислове забруднення), але і пов’язане з природними чинниками, наприклад виверження вулканів всередині море.

Це призводить до накопичення токсинів, таких як ртуть, свинець і ПХД, і т.д. в плоть жирна риба, така як скумбрія, лосось, тунець і т.д. FDA також рекомендує споживати обмежена кількість риби щотижня, щоб уникнути шкідливого наслідки смертельні токсини, які знаходяться в рибі.

Молекулярна перегонка є процесом, який виводить з риб’ячого жиру і отриманий в результаті чистої олії можуть бути укладені в добавках. Більшість дешевих нафтопродуктів рибу не використовують молекулярної дистиляції, що означає, що вони містять отруйні речовини, такі як ртуть, і т.д. і представляють серйозну загрозу для вашого здоров’я.

3) Ще одна причина, дешеві продукти риб’ячого жиру не може бути кращим в тому, що в більшості випадків риба спіймана, зберігається в танкери і транспортуватися до кінцевого пункту призначення для обробки. Це кінцевий пункт призначення знаходиться дуже далеко від місця, де рибу ловлять. Це тривалий термін зберігання досить, щоб зробити рибу перетворити прогірклим. Так багато додають консерванти, щоб видалити рибний запах, що не є добре для вашого здоров’я.

Ось кілька причин, чому найдорожчі продукти не може бути кращим співвідношенням ціни і якості –

1) багато брендів коштують дуже дорого через високу вартість маркетингу. Вони рекомендуються лікарями і схвалені знаменитостей. Наприклад доктор Сірс стало майже ім’ям прозивним в даний час. Немає сумнівів, що продукція відрізняється високою якістю, але більшість висока ціна, яку ви платите йде на витрати на маркетинг, а не для поліпшення якості продукту.

2) кращі добавки риб’ячого жиру повинна бути зроблена з видів, які є природним високим вмістом омега-3 – ЕПК і ДГК. Крім того, бренд повинен також сказати вам точно, скільки омега-3, DHA і EPA змісту присутній в кожній м’яким гелем.

Після численних досліджень, я прийшов до висновку, що ви можете купити високої якості добавки риб’ячого жиру, приблизно за $ 15 – $ 20 на місяць. Все, що більше, що ви платите за них занадто багато. І нічого менше це означає, що вони дешеві риб’ячий жир продуктів, які можуть заподіяти більше шкоди для вашого здоров’я, ніж вигоди, які вони пропонують.