глюконутріентов – наступне покоління добавок

Якщо ви або хтось вас хвилює бореться з втомою, аутоімунні захворювання, або небезпечні для життя хвороби, глюконутріентов може допомогти. Ці всі природні рослинні ‘сировини’ допомогти підтримати здатність вашого організму виробляти спеціальні структури, звані глікопротеїнів. Глікопротеїни прямо впливають на здатність ваших клітин спілкуватися один з одним, щоб вони функціонують правильно. Кожен відповідає і бореться з хворобою найкраще, коли ваші клітини ефективного спілкування.

Більшість органів не засвоюють їжі і живильних речовин правильно B / C їхні тіла “з рівноваги”. Глік білків у Glyconutrients, забезпечить ваш організм сировиною для цього потрібно заохочувати ваше тіло, щоб “само-корекції« будь-який дисбаланс.

“Ваше тіло дивовижна машина здоров’я, які можуть вилікувати себе від хвороби, якщо ви даєте йому правильне харчування.”

Glyconutrients слід приймати в поєднанні з хорошою мульти-вітаміни. Вони не є заміною для здорового харчування і полівітамінних добавок. Додавання Glycontrients у вашому раціоні буде сприяти підвищенню ефективності вашого здоров’я режим (правильне харчування і вітамінних добавок).

Що лікарі говорять про Glyconutrients? “Найбільшим революційним змінам у війні проти хвороб представлена ​​глюконутріентов. Glyconutrients займають їх місце, як один з ключових класів поживних речовин. Я знаю, це не тільки тому, що медичні дослідження, але і глибокий вплив вона справила на просування здоров’я моїх пацієнтів, чого не вистачало протягом останніх 20 років ». — Майкл Д. Schlachter, MD, рада сертифікованих внутрішніх хвороб і хвороби легенів клінічний інструктор, Університет Невади медичної школи.

Біохімія Харпера, підручник використовується багатьма з провідних медичних шкіл у США, була переписана в 1996 році, щоб додати цілий розділ 8 перераховуючи необхідні глюконутріентов … манноза, галактоза, глюкоза (тільки Glyconutrient ще багато в нашій сучасній дієти), фукози, ксилози, н-ацетилглюкозаміну, N-ацетілгалактозамін і н-ацетілнейраміновой кислоти. Співавтор Харпера, доктор Роберт Мюррей, був настільки вражений компанії ми перерахували для вас, щоб отримати ваші глюконутріентов, що тепер він знаходиться на їх рада директорів медичних.

Glyconutrients є наступним поколінням оздоровчих добавок. Ми тільки почали розуміти багато переваги з них. Дослідження, про яке в останні два десятиліття породило новий підхід до оздоровчих і підпалюється нове почуття надії з багатьма з провідних імунологів світу, дослідники та лікарі.

www.glyconutritionforlife.net