вітамін К ще однією причиною, щоб з’їсти хороший сніданок

Все, від дієтологів, щоб Тоні Тигр в наші мами говорили нам, що є хороший сніданок є кращим способом для забезпечення позитивного початку дня. Виявляється, один з поживними речовинами, необхідними, вітамін К, знаходиться у два пункти, які, як правило, трохи нижче за списком поживних продуктів сніданок: бекон і кави. Якщо ви віддаєте перевагу чай з ранкової їжею, вітаміну К можна знайти в зеленому чаї, а також. Це, AOS також в сирі і печінки. Що Байдуже, АОТ ви не повинні означати, АОТ їж овочі, також, це, AOS також міститься в листових овочах, брокколі і спаржу. Вітамін К також виробляється в кишечнику.

Вітамін K є жиророзчинних вітаміном, що означає, що токсичність може бути проблемою, якщо ви берете його у високих дозах. Це навряд чи через джерела їжі, але може статися, якщо ви приймаєте добавки з K3, синтетична форма вітаміну К відомий як менадіон. Короткострокові симптоми токсичності вітаміну К є пітливість і промивки. З часом, жовтяницею або анемією може статися. Хоча вітамін К є жиророзчинних, хоча, тіло не зберігає стільки про нього, як це робить інші вітаміни, і ви повинні переконатися, що ви берете досить послідовно. У той час як тіло Байдуже, АОТ магазині багато вітаміну К, це використовувати його досить ефективно, переробка його і використовувати його для того ж процесу більше одного разу.

Вітамін К відіграє велику роль у процесі згортання крові, насправді кров не можуть згусток без нього, і симптоми дефіциту вітаміну К включають часті носові кровотечі і синці, які гояться повільно. Якщо ви приймаєте великі дози вітаміну А або вітаміну Е, вони можуть впливати на тіло, AOS здатність поглинати вітаміну К. Оскільки вітамін К сприяє згортанню, люди, які мали проблеми з згустків крові, таких як інфаркт міокарда чи інсульт, потрібно бути обережним про те, скільки вітаміну К вони отримують в своєму раціоні, особливо якщо вони знаходяться на препарати, що розріджують кров Кумадіна (загальна назва для цього ліки варфарин). Вони все одно повинні переконатися, що вони отримують рекомендованої денної норми (RDA), щоб уникнути інших проблем кровотеча, але повинні стежити за рівнем споживання продуктів з високим вмістом вітаміну К, так як це може знизити ефективність їх лікування. Деякі дослідження показали, що вітамін К також допомагає підтримувати міцність кісток, особливо у літніх людей.