вітамінні добавки для подагри

При високих рівнях кристалів сечової кислоти утворюють в суглобах і тканинах він викликає біль і запалення, цей тип запального артриту називається подагрою. Це утворення сечової кислоти в суглобах відбувається або тому, що занадто багато сечової кислоти, що виробляються або організм не усунення її належним чином. Симптоми подагри є раптові, червоний, гарячий, дуже інтенсивні, хворобливий набряк суглоба, який дуже болить при дотику; зазвичай впливає на подагру суглоба великого пальця. Іноді невелике підвищення температури буде супроводжувати симптоми подагри.

Дієтичні зміни можуть допомогти полегшити подагру; пуринів підвищення рівня сечової кислоти в організмі і підвищують ризик розвитку подагри, за рахунок скорочення харчових продуктів з високим вмістом пуринів, таких як молюски, м’ясний фарш, анчоуси, субпродукти, гра, жирної риби, м’яса, дичини , куріпка, ікра, спаржа, шпинат, гусак і дріжджові екстракти. Відмова від алкоголю (особливо пива) і рафінованого цукру, сахароза та фруктоза також допоможе з подагрою. Вегетаріанська дієта стиль, який з високим вмістом клітковини, овочів і фруктів особливо темно-синій-червоний пігмент фруктів, таких як вишні, ожини, винограду і чорниці, які мають високий рівень антиоксидантного антоцианідіни допоможе полегшити симптоми подагри.

Наступні добавки можуть допомогти, якщо ви страждаєте від подагри.

бромелайн

Екстракти кіготь диявола

Фолієва кислота

вітамін С

Важливі зауваження

• Будь-яка людина, що страждає від стану, який потребує медичної допомоги повинні проконсультуватися з кваліфікованим лікарем.

• Будь-яка людина, який має симптоми, які викликають заклопотаність повинні проконсультуватися з кваліфікованим лікарем.

• Завжди консультуйтеся з кваліфікованим лікарем, перш ніж приймати будь-які добавки.

• Завжди консультуйтеся з кваліфікованим лікарем перед зміною вашого харчування.

• Будь ласка, зверніться за професійною консультацією до кваліфікованого лікаря, перш ніж давати добавки до дітей.

• Якщо ви знаходитесь на ліки, проконсультуйтеся з лікарем або фармацевтом, перш ніж приймати будь-які добавки.

• Якщо ви збираєтеся мати медичну операцію, будь ласка, повідомте лікаря, що ви приймаєте добавки, якщо це так.

• Якщо ви вагітні або годуєте грудьми, не приймайте добавки, якщо вони не радили інше кваліфікованого лікаря або харчові терапевта.