вітаміни і добавки магнію

Багато добавки гарні, щоб допомогти поліпшити якість життя. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем, перш ніж додавати вітамінні добавки при прийомі рецепта препарати для профілактики лікарських взаємодій.
Магній розслабляє м’язи і розслабляє м’язи кровоносних судин, допомагаючи їм розслабитися їх ділатансіі, які викликають мігрень. Це також корисно, щоб допомогти імунній функції, знижує артеріальний тиск (з тієї ж кровоносні судини розслаблюючу механізмом), а також ритм вашого серця. Магній тому надає вам безліч переваг для здоров’я, і, хоча західна дієта звичайно не дефіцит магнію, в деяких районах може бути і магнийсодержащих додаток не принесе вам шкоди.
Мігрені відбувається поетапно, які активуються коливання вмісту гормонів в крові. Ауру, коли ви бачите плями і мигалками перед вашими очима, є першим етапом нападу мігрені, і за цей час кровоносні судини в області шиї і голови є договірними. Ви також можете знайти його важко зосередитися і пальцями відчував холоду. На даний момент у них немає головного болю, яка починається, коли кровоносні судини починають розширюватися.
Пацієнтів з остеопорозом може опинитися під загрозою через дефіцит магнію в організмі. Магній регулює метаболічну активність кальцію і тих гормонів, відповідальних за управління кальцію. Було відзначено, що магній добавки можуть збільшувати мінеральну щільність кісток. Для всіх тих, хто страждає від гіпертонії, магній добавки можуть допомогти їм впоратися з нею. Крім того, здоровою і збалансованої дієти, що містить магній допоможе боротися з дефіцитом магнію.
Зелені листові овочі, м’ясо, і т.д. є хорошим джерелом магнію. Такі продукти, як правило, високим вмістом волокон і калію, які також корисні для здоров’я. Магній також допомагає в боротьбі з рівнем інсуліну так що це добре для пацієнтів з цукровим діабетом. Він регулює рівень інсуліну в організмі, що допомагає в боротьбі з рівнем цукру в крові.
Це не легко жити з мігренню, так як він може бути повністю виснажливим. Деякі просто сильний головний біль, а інші страждають протягом декількох днів за один раз. Головний біль може стати до і після початку мерехтливі вогні та інші оптичні ефекти, породжені мозком.
Магній є загальним в зелених листових овочах, таких як шпинат і капуста, цільні зерна, горіхи та насіння. Вона є важливим мінералом для людської біохімії, а також необхідно з кальцієм для здорового розвитку кісток і технічного обслуговування.
Багато трав’яні лікування мігрені включають в себе поєднання деяких із зазначених вище засобів, і багато людей клянуться ім. Тим не менше, лікування мігрені є дуже особистим, і ви повинні використовувати те, що краще для вас. Якщо ви також приймаєте інші медичні процедури, однак, будь ласка, переконайтеся, що ви звернетеся до лікаря, перш ніж використовувати будь-які інші, в тому числі і рослинні лікарські засоби або добавки.
Піретрум є найвідомішим з рослинних лікарських засобів для мігрені, і був використаний протягом століть для лікування лихоманки, головного болю, мігрені та інших хворобливих станів, таких як артрит. Активний інгредієнт партенолід, протизапальну, який також анти підвищеної больової чутливості і які могли б пояснити її вплив на зниження болю
Коензим Q10 було показано в багатьох дослідженнях для лікування застійної серцевої недостатності та аритмії серця. Це також виявилося для зниження кров’яного тиску і запобігання окислення поганий холестерин. Ця програма є кращим для будь-якого, особливо тих, з більш високим ризиком хвороби серця. Ті люди без симптомів слід приймати від 50 до 100 мг на день, а ті люди, які приймають препарати статинів, класу або є серцеві симптоми можна сміливо брати від 100 до 200 міліграмів на день.