вітаміни-антиоксиданти – розуміння вільних радикалів

Рибофлавін, також відомий як вітамін В2, є важливим членом водорозчинний комплекс вітамінів B і звичайно був добре відомий як найважливіших поживних речовин протягом багатьох років, тому його популярність як загальнозміцнюючий засіб у серійно випускаються сухих сніданків і хліба і т.д. . Але в нинішній захоплення для відстеження нового антиоксиданту “суперпродуктів” це легко випустити з уваги більш знайомим, але не менш важливий, поживні речовини, такі як комплекс вітамінів.

Рибофлавін, наприклад, має важливе значення для виробництва організмом певних ферментів, відомих як flavocoenzymes, які необхідні для виробництва енергії через метаболізм білків, жирів і вуглеводів в раціоні. Flavocoenzymes грають важливу роль в руйнуванні і використанням або нейтралізації хімічних речовин, у тому числі ліків і токсинів в організмі, і це також було відзначено, що вони є провісниками спеціалізованих білків, необхідних для нормального функціонування головного мозку мітохондріях клітин.

Порушення метаболізму кисню в цих мітохондріях була визначена в якості можливої ​​причини мігрені, хоча тільки протестований на невеликій вибірці пацієнтів, добавки з високим рівнем (400 мг), рибофлавіну було належним чином встановлено, що істотний вплив на зниження частоти напади мігрені, коли тривали протягом трьох місяців. Незважаючи на обмежений обсяг досліджень до цих пір, ортодоксальна медицина розглядає як рибофлавін заслуговує подальшого дослідження для використання в поєднанні з традиційними лікарської терапії.

Рибофлавін також має важливе значення в якості антиоксиданту в забезпеченні належного функціонування глутатіон, вирішальний антиоксидант ферменту. Глутатіон необхідного для нейтралізації перекису водню, який виділяється в якості побічного продукту нормальних метаболічних реакцій в організмі. Лівий неперевірений перекис водню може взаємодіяти з іншими вільними радикалами виробляти гідроксилу, найбільш небезпечними з усіх. Глутатіон особливо важливі для захисту тонких жирних структури, наприклад мембрани, кожної клітини в організмі.

Хоча антиоксиданти, необхідні для захисту кожній клітині тіла, особливу увагу було зосереджено на їх ролі в кришталику ока, де світло індукованих окисних ушкоджень було встановлено, є фактором ризику для розвитку катаракти, одна з найбільш значущих причин втрати зору у літніх людей.

Вимірювання з посиланням на активності глутатіон, дослідження показують, що люди у вищій квінтілей рівні рибофлавіну може мати лише близько половини ризик розвитку катаракти, як в найнижчій частині населення.

На додаток до полегшення дію жиророзчинних глутатіон, рибофлавін також має важливе значення для виробництва тіла іншого ферменту, ксантиноксидази, який необхідний для формування сечову кислоту, одна з найпотужніших водорозчинні антиоксиданти.

Як і всі вітаміни групи В, нестача рибофлавіну може бути пов’язаний з, і викликати, дефіцит в кожній з інших. Дефіцит рибофлавіну, однак, була також асоціюється насамперед з проблемами в засвоєнні заліза, і, як наслідок анемії і опустив функції імунної системи.