відкрити для себе кращі якості риб’ячий жир продажу

Просто тому, що ви натрапили на продажу риб’ячого жиру не означає, що те, що ви купуєте, коштує грошей ви викладаєте. Є багато виробників, які намагаються зрізати кути, коли справа доходить до обробки їх продукт, який може означати, що ви не тільки отримуєте продукт, який не дасть вам всі переваги ви очікуєте, але ви отримуєте той, який потенційно могли б покласти своє здоров’я ризику.

Води, з якої жирної риби тягнуть скоюється з забрудненням навколишнього середовища. Це не може бути попереджено, так як наша вода стала наповнена як природних, так і техногенних токсинів і риби, які живуть і розмножуються там накопичені більш високі рівні токсинів, як спливає час. Ці отруйні речовини, знайдені в цих водах є причиною того, що він ніколи більше не рекомендується, що підвищене споживання риби є кращим способом, щоб отримати омега-3.

Там дійсно немає офіційних стандартів, за якими всі виробники риби нафти доповнення повинні дотримуватися, є тільки запропонував рівня чистоти. Це означає, що продукт, який ви отримуєте від продажу риб’ячого жиру може мати вимірні рівні різних токсинів і канцерогени присутні. Перед просто поспішає, щоб купити щось на зразок цього, вам краще знати точно, що ви отримуєте, і які ви отримуєте від цього.

Більшість риб’ячий жир продається проводиться в Ісландії, Данії, Норвегії, Перу і Чилі, хоча риб’ячий жир, вироблені в інших регіонах світу. Там було багато випадків, коли імпортний риб’ячий жир вступив в країну, тільки щоб бути виявлено, що рівні токсичності значно перевищує те, що компанія-імпортер дозволяє. В інших місцях ці рівні токсичності може бути прийнятним.

Велику частину часу, що ви купуєте на розпродажі риб’ячий жир навіть не проходять перевірку нікому, тому що це прямий поштової транзакції, а не об’ємну відвантаження входячи це означає, що єдиний спосіб забезпечити якість і безпеку омега -3 жирні кислоти доповнення, в тому, що компанія, яку Ви купуєте від готовий представити сертифікат від стороннього аналізу перевірки чистоти партії, що ваш риб’ячий жир прийшли.

Те, що це сертифікат аналізу слід переконатися в тому, що немає ніяких вимірні рівні токсинів, що містяться в продукті. Якщо ні токсинів, присутніх у формулі це вказує на олію ви купують проходить те, що відомо як молекулярна процесу дистиляції. Цей метод очищення є єдиним надійним способом відділення токсини, залишаючи DHA і EPA багатих етиловий ефіри позаду.

Не треба плекати ілюзій з цього приводу. Варто продукт у продажу риб’ячий жир пройдете цей тест чистоти, і надати вам висококонцентрованою суміші приблизно дві частини DHA на одну частину EPA. Це співвідношення не повинне бути точним, але це дасть вам необхідну кількість омега-3 жирних кислот. Якість, а не ціна, повинні бути координаційним центром у будь продажу риб’ячого жиру ви взяти участь дюйма