все про 7 кето DHEA добавки

7 Кето DHEA добавки мають як переваги, так і побічні ефекти. Відгуки про їхню користь прийшли частіше, ніж їх суперечливе вплив. Але це не означає, що їх побічні ефекти слід ігнорувати. Щоб DHEA добавки більш ефективними і мають менше побічних ефектів, вони повинні бути введені в організм належним чином.

Використання цих добавок не є проблемою, але деякі речі повинні мати на увазі, перш ніж їх споживання. Людина, яка думає, що він потребує доповнення DHEA, повинні спочатку отримати аналіз крові, так що його нинішній рівень DHEA може бути визначена. Після цього віку людини є питання розгляду, тому що у різних людей є великі відмінності в рівнях. І

Відповідно необхідність добавки DHEA вирішується.

Найбільш тривожна річ про цих добавок є те, що людина повинна бути знайомі з наступними побічних ефектів DHEA:

* Він може мати негативний вплив на настрій людини і може викликати занепокоєння.

* Проблеми з волоссям як падіння і стоншення були помічені.

* Облисіння, ріст волосся на обличчі, поглиблення голосу, збільшення клітора і знаходяться в

жінок.

* Це збільшує рівень тестостерону, який викликає проблеми акне і жирної шкіри.

* Якщо він використовується протягом тривалого часу, це може викликати молочної залози, яєчників і раку передміхурової залози.

* Іноді вона має такий негативний вплив на чоловіків, що вони починаються з деякими жіночими

розвитку, таких як збільшення грудей.

* Занадто багато пітливість також починає надходити.

* Деякі люди були знайдені навіть скаржилися на збільшення простати.

Спосіб DHEA діє в організмі людини, жінки розвивати чоловічих рис через його перетворення в тестостерон, і людина розвиває жіночі риси через естрогену. Але якщо вона використовується в належним чином, побічні ефекти ДГЕА може бути зменшена до певної міри. Думаючи, що великі дози дасть швидких результатів, деякі люди надмірне стероїдних гормонів. Насправді вони не знають, що надлишок DHEA може мати суперечливе вплив на організм людини, оскільки він викликає деякі гормональні дисбаланси, які в результаті деякі непотрібні зміни в організмі. Як тільки це в крові, він не можна керувати небажаних ефектів.

Є сорти DHEA, але 7 Кето DHEA вважається краще, ніж інші, вони мають більше переваг, ніж побічні ефекти, які розвиваються як небажані зміни в організмі. Швидкість його перетворення в естроген або тестостерон гормони трохи нижче, і тому краще костюм тіла.

Однак багато досліджень ще потрібно з цього питання.