внутрішньоутробного розвитку мозку може риб’ячий жир допомогу

Дозвольте мені задати вам просте питання. Ви знаєте, найважливіше, що ви можете зробити, щоб забезпечити належний розвиток плоду мозок? Відповідь на подив проста – приймати риб’ячий жир під час вагітності.

Дослідження показали, риб’ячий жир є дуже ефективним у належний розвиток плоду мозку. Причина цього в тому, майже на 30% мозку людини складається з жирів DHA в олії. Збільшення споживання жиру під час вагітності забезпечує адекватне DHA доступний для розвитку немовляти, що призводить до кращого мозку з більш розвідки.

Високий рівень DHA в мозку також допомогти дитині пізніше, щоб мати кращу пам’ять і концентрацію. Вона також буде мати кращі когнітивні навички і значно нижчі шанси на поведінкові розлади.

Масло допомагає вагітної матері теж, щоб уникнути втрати мозку і знижує ризик виникнення депресії після пологів – звичайне явище багатьох матерів пройти після доставки дитини.

Тоді виникає питання – як вибрати гарне масло? Ви повинні оцінити масел на декілька параметрів, щоб переконатися, що ви отримуєте найкраще масло можливо.

Перше і найголовніше, щоб отримати право є джерелом нафти. Найбільш поширені риби не містять омега-3 жирів. І ще менша кількість DHA містять омега-3 жирів. Скумбрія, форель і лосось є небагато з них. Навіть кращим вибором є Хоки риби з Нової Зеландії. Він містить навіть більш високу кількість DHA, ніж інші. Причина цього в тому, Hoki спійманий від океану, де вона харчується дикими планктону. Більшість з лосося з іншого боку, ферми розводять і не містить стільки DHA як природний дієта забезпечує Hoki.

Деякі риб’ячий жир викликає “Повтор” або рибний присмак. Як правило, це означає, що масло не свіже і був окислен в якийсь момент під час обробки. Переконайтеся, що ви використовуєте масло свіже та неокислену. Для цього необхідно, щоб засіб переробки нафти перебувати поруч з місцем від джерела риби. Це те, що ви можете легко дізнатися на веб-сайті постачальника.

Потім перевірте, наскільки чистим маслом. Чи була вона належного стоншення? Безпечний розвиток плоду мозок може тільки матися чисті, концентровані олії. Молекулярної дистиляції це процес, який може зробити цю роботу ефективно. Воно також запобігає від того, щоб масло окислених в процесі обробки. Переконайтеся, що ви використовуєте масло було молекулярно дистильованої.

Пошук відповідного масла може забезпечити правильний розвиток плоду мозок і здоровим і розумною дитиною. Так що зараз і дізнайтеся, що нафта може змусити це статися.