виявити роль риб’ячого жиру в розвиток плоду

Чи знаєте ви, у той час як багато поживних речовин, мають вирішальне значення для розвитку плода, мозку, очей і центральної нервової системи потрібно особливо велика кількість DHA? DHA або докозагексаєнова кислота омега-3 жирних кислот, які можуть бути вироблені в організмі, якщо все в доброму робочому стані і жінка отримує достатньо альфа-ліноленова кислота або ALA.

Він також присутній в деяких видах жирна риба. Таким чином, він може бути присутнім у раціоні жінки або вироблені в тілі. Але дослідження показують, що багато жінок не отримують достатньо будь-якого з омега-3.

У дослідженні, проведеному в Канаді, дослідники виявили, що середній вагітних жінок споживається тільки 1500 мг Всього омега-3 в день. DHA і інша жирна кислота називається EPA або ейкозапентаєнова кислота припадало лише 117 мг. Решта, 1383mg, був ALA.

2-5% від споживаного ALA може бути перетворена на DHA в організмі. Таким чином, споживання ALA може призвести до іншої, 27-69 мг ДГК. Всього то, ці жінки можуть отримувати 186 мг ДГК або ЕПК і ДГК, разом узятих.

Дослідження показують, що вагітні жінки повинні отримувати трохи більше, ніж це. Під час розвитку плоду, мозок дитини та іншої частини центральної нервової системи накопичується DHA в кількості 50 70 мг на день. Це нагромадження триває до близько 18-місячного віку.

Таким чином, як мінімум 50-70 мг DHA необхідна тільки для підтримки мозку потенціалу активності. Дослідження показали, що в крові плоду часто вище, ніж у крові матері. Іншими словами, тіло направляє поживних речовин до плоду. В результаті, здоров’я мами може почати страждати.

Численні дослідження показали, що низький рівень DHA в крові пов’язаний з депресією. У той час як мозок-будівельної діяльності сповільнюється з віком, це не зупиняє всі разом, крім як у разі деяких захворювань. За відсутності необхідної DHA в крові, необхідний ремонт не може бути проведений. Це може бути причиною або грати роль у хворобі Альцгеймера, а також депресії.

Ніхто не сумнівається у важливості DHA для розвитку плоду, принаймні, не більше. Але, поки що, жодних офіційних мінімальне щоденне споживання встановлено не було Міністерством сільського господарства США або інші заклади охорони здоров’я. Деякі лікарі намагаються допомогти, роблячи свої власні рекомендації. Вони вважають, що 300-500мг DHA, поодинці, в день, є необхідним.

Риб’ячий жир є найбезпечнішим і найдоступнішим способом, щоб отримати, що багато чого DHA. Але, бренди змінюються, тому необхідно зробити невелику порівняльну магазинах.

Інші живильні речовини, необхідні для нормального розвитку плоду включають в себе білки, фолієву кислоту, кальцій, залізо і недавні дослідження показали, що холін необхідно, теж. Навіть здорова дієта може бути відсутнім в деяких з цих необхідних поживних речовин. Недостатнє споживання харчування може призвести до втоми, а також депресії.

На закінчення, адекватне омега-3 під час вагітності, як вважають, щоб зменшити ризик передчасних пологів і знижує ризик астми і алергії для дитини. Чим більше ми дізнаємося про ранньому дитинстві і розвиток плоду, тим більше ми розуміємо важливість гарного харчування.