виявити риб’ячий жир для депресії

Чи знаєте ви, приймаючи DHA Омега-3 риб’ячий жир для депресії можуть бути настільки ж ефективними, якщо не більш ефективним, ніж антидепресанти? Крім того, жоден з негативних побічних ефектів, пов’язаних з антидепресантів не супроводжуються додатковими омега-3 в раціоні. Є, однак, багато позитивних побічних ефектів.

Ваші суглоби повинні відчувати себе краще. Ви можете мати більше енергії. Це може бути легше зосередитися на ваших щоденних завдань. Ваша шкіра може проясниться. Ви навіть могли бачити скорочення зморшок.

Через свою протизапальну активність, вважається, омолоджуючі добавки. Хронічне запалення, а також пошкодження вільними радикалами і глікірованіе, викликає старіння клітин.

Вважається, що змінити звички харчування і зниження поживної цінності продуктів, які ми їмо, викликало населення, яке страждає від дефіциту поживних речовин. Вони не є достатньо серйозними, щоб викликати відкрите хвороби, в більшості випадків. Правда жирних кислот дефіциту відбувається насамперед у пацієнтів з анорексією.

Але, хронічно бідні поживної цінності сприяє різних захворювань і емоційних розладів. Деякі дослідники вважають, що високий рівень депресивних станів у США є прямим наслідком низького споживання омега-3 жирних кислот.

У дослідженнях риби нафти депресії, вигода була помічена, коли добавка використовується в якості альтернативи або додаткової терапії. Іншими словами, він може бути використаний замість або разом з рецепта антидепресантів. Якщо ви в даний час приймаєте антидепресанти, вам слід поговорити з лікарем про повільно знижуючи дозу. Вихід “холодної індички” викликає іноді болісних симптомів абстиненції.

Як людина, яка була, свого часу, приймаючи антидепресанти, я можу поручитися за користь омега-3 добавок. Поки я не дізнався про користь омега-3 в мозок, я був не в змозі функціонувати, без ліків.

Втома часто супроводжує депресивні симптоми. Біль у всьому тілі ще одна ознака. Обидва ці симптоми омега-3 недостатності, а також.

Ваш лікар не може рекомендувати риб’ячий жир для депресії, тому що це не прийнятого лікування, а також тому, що він не затверджений з контролю за продуктами і ліками США для цих цілей. Якщо воно використовується для лікування захворювання, він повинен бути класифікований в якості лікарського засобу.

Всі дослідження, які були проведені може призвести до розвитку нових, більш ефективних препаратів. Але, фармацевтичні компанії тільки б цікаво, якщо вони могли б придумати патентоспроможного молекули.

Що ми дізналися з риби дослідження нафти депресії те, що будь-хто може отримати вигоду. Однак, переваги змінюватися залежно від того, скільки DHA або докозагексаєнової кислоти в дозі.

Дослідження також показали, що добавка є більш ефективним, якщо обидва ейкозапентаєнова кислота (ЕПК) і DHA дано. Перед тим як купити додаток, обов’язково читайте етикетку, щоб визначити, скільки кожній жирної кислоти присутня. Більшість брендів забезпечують більш ніж EPA DHA. Хоча обидва є важливими, DHA є основним компонентом клітин головного мозку і нейронів.

Отже, ви хочете DHA-багатих риб’ячий жир для депресії? Зробіть невелике дослідження, і ви можете знайти один.