використанням вітамінів мінералів і добавки для підвищення вашого метаболізму

Кожна людина має свою власну швидкість метаболізму. Ви можете сказати, багато з тих, з повільною швидкістю, тому що вони є одними з надмірною вагою або ожирінням навколо нас. Подумайте про метаболізм як засіб спалювання палива. Деякі з нас просто записати нашу їжу або калорії більш ефективно, ніж інші. Так чому ж це? А чому не можуть ті, “пухкі” люди їдять так, як ті, тонкий, не отримавши тонну ваги? Відповідь на ці та інші питання наша швидкість метаболізму і є деякі вітаміни мінерали і добавки, які можуть допомогти.

Колібрі живуть на цукор ще масу менше унцію

Годинники крихітні колібрі, і ви помітите, як швидко вони махають своїми крилами. Вони роблять все дуже швидко, в тому числі спалювати калорії вони ковтають. Вони в основному живуть на цукор з квітів та годівниці для птахів, так чому б їм не набрати вагу? Це тому, що у них є супер швидка і ефективна швидкість обміну речовин. Багато людей йдуть по життю, як, що колібрі. Вони спалюють їх щоденне споживання калорій і залишаються слабкими протягом усього життя. Лептин є природним гормон, який міститься в організмі людини, який безпосередньо впливає на наш обмін речовин, підвищуючи швидкість і допомагають нам спалювати калорії більш ефективно. Він може бути знайдений у вітамінах і мінералах добавок, що містять риб’ячий жир. Омега-3 і Омега-6 здорові добавки, які містять велику кількість риб’ячого жиру з скумбрія, лосось, пікша, і сардини, всі з яких є висока в цьому цінного масла.

Приймаючи щодня мультивітамінний тримає наше тіло в рівновазі

Для підтримки оптимального здоров’я, особливо під час дієти, не забудьте взяти щоденну дозу декількох мінералів вітаміни і добавки. При пошуку, щоб збільшити ваш метаболізм не упустити деякі корисні продукти, такі як хліб з цілісного зерна і зернових, кальцій молока, клітковини, і вівсянка. Вони завантажуються з вітамінами і фактично зробити ваше тіло роботи своєї тримати, оскільки вони займають більше часу на обробку у вашій травній системі, тому вони спалюють більше калорій, ніж вони надають. Високим вмістом клітковини тримати низький рівень інсуліну, як вони прискорити вашу швидкість обміну речовин, і результати план втрати ваги, яка працює.