видалення миш’яку з питної води додому

Коли ви йдете в ваш кран на склянку води, ви, як правило, не думаю, що небезпечні хімічні речовини, такі як миш’як ховаються у ваш стакан. Миш’як є дуже отруйною напів-металевий елемент, який не має запаху, кольору і смаку, коли присутня у воді. Означає, що ви і ваша сім’я може несвідомо споживають воду з елементом, який, як відомо, викликають раку, таких як сечового міхура, нирок, печінки, легенів і навіть рак шкіри. Інші серйозні захворювання, пов’язані з питною миш’яку забрудненої питної води є вродженими дефектами, і центральної нервової системи, серця і репродуктивних проблем.

Ви можете думати, що ваша вода безпечна, тому що це регулюються державою і обробляються, але це може бути не достатньо. Екологічні вимоги Агентства з охорони дозволяють 0,010 частин на мільйон миш’яку у питній воді. У 2000 році Національним управлінням США Resources Defense Council (NRDC) повідомили, що принаймні 34 мільйонів американців в 25 державах були несвідомо питної водопровідної води, яка містила рівні миш’яку, що призводило до неприйнятного ризику раку. NRDC оцінками ця цифра тепер може досягати 56 мільйонів фізичних осіб.

Видалення миш’яку з дому питної води є те, що вам не слід приймати всерйоз. При використанні питної води очищувач, який або є стільницею блок фільтрації води або фільтр зворотного осмосу, ви можете значно зменшити миш’яку типу 3 та 5 від вашої системи водою. Зворотного осмосу особливо рекомендується, через їх здібності, щоб відфільтрувати до 99% всіх хімічних речовин, бактерій і паразитів.

Не звертаючи уваги на потенційний ризик забруднення миш’яком в питній воді може коштувати вам і вашій родині його здоров’я. Зробіть правильний вибір, і використовувати системи фільтрації води у вашому будинку. Це єдиний спосіб гарантувати, що ваша вода завжди безпечні для споживання.