вважають, що рак молочної залози і омега-3

Big C ніколи не тягне свої удари, де болить найбільше. Незважаючи на успіхи медицини та підвищення обізнаності громадськості, рак молочної залози як і раніше загальної та травматичної хвороби в 21-му столітті. Рівень смертності залишаються катастрофічно високими, і навіть для тих, хто переживе випробування, відновлення та реабілітацію тільки коли-небудь перейти черепашачим кроком. Так що варто зусиль, щоб зробити запобіжні заходи, наприклад, зробивши невеликий, але розумно зміни у вашому раціоні.

Легше сказати, ніж зробити. Статистики давно відомо, що споживання свіжої риби є відмінною Predictor ставок довголіття та виживання раку. У той же час, кухарі вже давно відомо, що свіжа риба не зовсім без проблем блюдо. Покладіть два разом, і у нас є близько 90% населення з дефіцитом поліненасичених жирів, таких як Омега-3, з одного боку …

У мене немає зробити висновок сам. Університету Вашингтона та Університету Каліфорнії провели спільне дослідження з 35 000 жінок-добровольців. Омега-3 споживання нафти призвело до 33% зниження захворюваності на рак молочної залози. Точно так само позитивні результати були відзначені в інших дослідженнях: DHA, конкретний штам омега-3 жирів, як вважають, активно перешкоджають раковим клітинам, тим самим підвищуючи ефективність деяких хіміотерапевтичних препаратів. Крім того, DHA жирів самі були окремо визнані за їх безпрецедентний протизапальні ефекти, і, таким чином, особливо важливо для випадків, коли рак викликана травма в результаті запалення.

Профілактичний здібності риб’ячий жир не обмежуються рак, або. Протизапальну речовину, отримане з DHA діють на кровоносні судини, тим самим знижуючи ризик серцево-судинних захворювань. У деяких випадках, DHA може навіть використовуватися, щоб захистити свідомість від різних психічних станів, починаючи від випадкових гойдалки настрою до повномасштабної депресії. Жіночий споживачів, які споживають риб’ячого жиру на регулярній основі також повідомили полегшення від симптомів менопаузи, таких як припливи, а також гладкої шкіри.

Так що поки ви обмірковуєте капітального ремонту в наших дієтичних звичок, чому б не дати риб’ячий жир йти? Все, що вам потрібно звернути увагу на три речі: DHA, дистиляція, і свіжість. Це простіше, ніж збирання пікша, це точно.

DHA є одним вам знадобляться самі, хоча EPA є прийнятним доповненням (це, однак, не є заміною). Постарайтеся, щоб отримати принаймні 500 мг DHA в день від двох м’якого гелю таблеток або капсул. Дистиляція приймає всі противні забруднюючих речовин – ртуті, миш’яку, свинцю – у маслі, і необоротних вимога: Завжди перевіряйте етикетки. Там ніякого помітного короткострокового відмінності, але це тому, що важкі метали не можуть бути виділені з організму людини. До того часу накопичення токсинів досягає достатнього рівня, є тільки паліативна допомога залишив для вас. Свіжий, дистильованої масла мають дуже слабкий аромат океану і нічого більше. Киньте цілу пляшку, якщо він б’є вас з різкою ноті, як тільки ви прокололи капсулу.

Тепер, можливо, відмова в порядку: як це має місце в більшості дієтичних змін і доповнень, в центрі нашої уваги завжди знаходиться на профілактиці, а не лікуванню. У випадку сумніву, завжди запитайте свого лікаря при першій інстанції. Але в той час як Ви в цьому, ви завжди можете закрадатися в питанні про омега-3. Ви можете бути здивовані.