важливість 12б вітамін

12 вітамін є одним з вітамінів групи В, які необхідні для підтримки здорового тіла. В іншому випадку відомий як кобаламін, 12б вітамін необхідний для процесів для перетворення вуглеводів, жирів і білків з їжі в енергію. 12 В також, що більш важливо, допомагає тримати еритроцитів здорових і, отже, запобігти хворобам серця, а також збереження функціонування імунної системи при максимальному рівні. Крім того, 12б використовується для створення захисного покриття всіх нервових клітин в організмі.

Найважливішою функцією 12 B є формування здорових червоних кров’яних клітин. Проте всі клітини потребують 12 B, щоб зберегти їх здоровими. Це лейкоцитів, зокрема, що необхідно 12б, щоб допомогти гарантувати, що імунна система функціонує належним чином. Всі нервові клітини в організмі також необхідно 12 В для формування їх захисної жировий шар. Це дуже важливо для всіх нерви, але особливо актуально для тих, у мозку. Якщо немає достатньої 12 B для створення цього захисного шару, то мозок не буде функціонувати належним чином.

Цікаво, що кількість 12 B, що організм потребує відносно слабкий, але необхідно на регулярній основі. Тим не менш, 12 Б по собі недостатньо, тому що організм не може засвоювати його легко. Щоб допомогти організму засвоювати 12 B шлунок виробляє внутрішній фактор, який дозволяє більше 12 B, щоб бути поглиненими. 12 B можна знайти тільки в продуктах тваринного походження, таких як печінка, яйця, риба і м’ясо, але більшість людей споживають набагато більше, ніж їх рекомендованого добового кількості 12 б. Це не є проблемою, так як тіло може поглинати тільки близько половини 12b, яка споживається. Варто також відзначити, що тіло можна переробляти 12 B, яка пригнічує вплив 12 B недостатності. Проте, суворі вегетаріанці або вегани, ймовірно, зажадають добавки 12 В, якщо вони не їдять будь-які продукти тваринного походження, які містять 12 б.

Якщо тіло не має достатньої кількості 12 В, то анемія є найбільш очевидним симптомом. Очевидно, це пов’язано з тим, що не вистачає 12 B, щоб зробити здорових червоних кров’яних клітин. Анемія може бути викликана тіло не створює достатньої внутрішнього чинника, щоб допомогти поглинути 12 B, яка доступна в споживаної їжі. Тіло, як правило робить менше внутрішнього чинника як тільки людина досягає 50, і це призведе до зниження 12 B поглинається і доповненнями від 12 B можуть знадобитися. Діти також знаходяться в небезпеці від анемії, тому що вони не можуть їсти їжу, які містять 12 б. Вагітні жінки повинні більше 12 B, бо дитина поглинає 12 B під час вагітності, щоб правильно рости.