більш великих причин, щоб DHA добавки

DHA добавки, безсумнівно, те, що ви чули про. У випадку, якщо ви не знаєте, DHA є одним з корисних омега-3 жирні кислоти. DHA є скороченням від докозагексаєнової кислоти. Це найбільш поширений жирних кислот в мозку. Ви не можете отримати будь-який з омега-3, за винятком зі свого раціону. Тіло не виробляє їх від інших речей. І, DHA особливо було пов’язано з кращою серце, мозок, і загальне, загальний стан здоров’я тіла. Можливо, ви читали про все це, особливо якщо ви зацікавлені у здоров’ї. Але ви, мабуть, не чули, що DHA впливає на інші аспекти вашого власного тіла і може допомогти запобігти багатьом захворюванням. Все це є причиною, ви хочете взяти DHA добавки на регулярній основі.

діабет

DHA якраз може допомогти людям з діабетом. Діабетики традиційно мали труднощі з високим рівнем тригліцеридів і, крім того з низьким рівнем ЛПВЩ. HDL є хорошим холестерином. Омега-3 жирні кислоти допомагають підвищення рівня ЛПВЩ та зниження рівня тригліцеридів. Виявляється, найкраща форма отримання DHA добавки та інші жирні кислоти через риб’ячий жир таблеток. Хоча ви знайдете омега-3 жирних кислот в насінні льону, вчені думаю, що ви не могли б отримати ті ж переваги від насіння льону, як від omega3.

ревматоїдний артрит

Ревматоїдний артрит є аутоімунним захворюванням, яке може викликати запалення в суглобах. Ми бачили деякі дослідження, проведені останнім часом, які вказують, омега-3 жирні кислоти можуть допомогти з цим типом хвороби. Це має сенс, тому що омега-3 жирних кислот, як правило, зменшити запалення в організмі, і ревматоїдний артрит Відзначається, що захворювання запалення.

системний червоний вовчак (ВКВ)

ВКВ є додатковим аутоімунні розлади. Мабуть в EPA омега-3 може зменшити ознаки і симптоми вовчака. Вовчак характеризується болем у суглобах, а також втома. Існує, однак, тип вовчак, вовчаковий нефрит, на яких омега-3 і омега-3 жирних кислот, здається, не допомагає.

остеопороз

Остеопороз в основному хвороба, яка зачіпає жінок. Хоча, це буде впливати на чоловіків. Омега-3 жирні кислоти, поряд з DHA, здається, збільшують кількість кальцію в організмі. Остеопороз обумовлений відсутністю достатнього кальцію.

депресія

Журі відсутня, тут. У деяких доповідях виявили, що прийом омега-3 жирних кислот, приймаючи рецепта антидепресантів насправді допомагає. Інші не показали цим посиланням. Той факт, що DHA є омега-3 жирні кислоти, яка найбільш поширена в мозку може привести вас підозрювати, що щось DHA добавки допоможе.