боротися з інфекцією з ехінацеї

Натуральні засоби стають все більш популярними в останні роки. Люди стали більш обізнані рослин і трав, які були навколо протягом довгого часу, але тільки недавно почали продаватися в основний потік магазинів.

Одним з них є ехінацеї. Ця рослина, як вважають, щоб допомогти імунній системі людини в боротьбі з інфекцією, стимулюючи певну частину імунної системи, яка атакує інфекцію. Ехінацея родом з Північної Америки і зазвичай зустрічається по всій центральній частині США в районах прерій. Він відомий як ехінацея і виростає в дикому вигляді. Він також використовується в садах, в його декоративних форм для залучення метеликів.

Це, як правило привабливий фіолетовий, а також може бути використаний в квіткові композиції. Американські індіанці знали про лікарські значення квітка протягом багатьох років. Вони називається кореневою заводу змії, так як ехінацея має товстий, чорний корінь, який нагадує змію. Коренева також використовувався індіанцями для лікування зміїних укусів, а також зубного болю.

Як тільки вони були піддані впливу європейських хвороб, таких як віспа та кір, індіанці почали використовувати ехінацеї для лікування цих страждань, а також. Вчені не переконливо доведено, Є позитивні результати в ехінацеї. Дослідження продовжується до цих пір в науковому співтоваристві. Травники мають свої власні дослідження, які показують трава має ряд переваг з невеликими побічними ефектами. Найбільш вірогідним побічний ефект був би в травному тракті. Будь-який вплив тут зазвичай м’яка і тимчасові.

Деякі люди можуть відчувати деякі незначні розлади при прийомі трав, але це дуже недовго. Деякі люди мають алергію на ехінацеї, так що краще зробити невеликий тест, якщо ви не взяли його раніше. Його можна приймати у вигляді таблеток або у вигляді чаю. Для підвищення ефективності, рекомендується, що добавка обрана бути зроблені з цілої рослини, а не тільки стебла і листя.