боротися з безпліддям з вітамінами і травами

Безпліддя, як правило, визначається як нездатність до зачаття після одного року або більш регулярних серцевої діяльності під час овуляції. Цей термін може також ставитися до нездатності зберегти вагітність до терміну. Близько 6,1 мільйонів американських пар, знецінилися, якщо мова заходить про їх здатність мати дітей, з 2,1 млн. з цих пар безплідні буття. Точна причина проблеми може бути дуже важко визначити, оскільки овуляції, запліднення, і перехід до заплідненої яйцеклітини по матковій трубі і до матки є надзвичайно складними процесами. Для того, щоб вагітність неможлива, багато подій повинні працювати разом, відмінно.

У 40 відсотків безплідних пар, проблеми, які впливають на партнерів-чоловіків, або частково або повністю причиною безпліддя. Безпліддя у чоловіків, як правило, результатом низька кількість сперматозоїдів або анатомічні аномалії. Є безліч чинників, які можуть призвести до низькою кількістю сперматозоїдів. Серед таких факторів у споживанні алкоголю, ендокринні розлади, вплив токсинів, радіації або високих температур останні гострого захворювання або тривала лихоманка, яєчок міокарда, рідше, свинка-індукованої витрачати яєчок. Патологічне розширення вен, які виснажують яєчка, називаються варикоцеле, може стати причиною безпліддя у чоловіків. Це тому, що вени яєчок вже не здатні стримувати температуру яєчок правильно, що може негативно вплинути на сперму.

Найбільш поширеними причинами безпліддя у жінок включають порушення овуляції або дефекту, заблокували фаллопієвих труб, ендометріоз, і міома матки. Крім того, деякі жінки здатні виробляти антитіла до своїх партнерів? сперму, яка змушує жінку бути майже алергія на них. Хламідії, що передаються захворюванням, яке вражає 4000000 американців щороку, також викликає багато випадків безпліддя. Є також психологічні проблеми, такі, як стрес або страх батьків, які також можуть сприяти безплідності.

Тим не менш, в більшості випадків, стрес зазвичай є результатом безпліддя, а не причиною. Аномалії сперми припадає близько 41 відсотків випадків безпліддя. Наступні причини є найбільш поширеними, щоб пояснити, чому пари не можуть зачати: жінка має ендометріоз, людина має аномальних сперматозоїдів, низька кількість сперматозоїдів, або еректильної дисфункції; жіночий маткові труби заблоковані; овуляція відбувається рідко або нерегулярно;? пара не може мати повну інтимних відносин; слизової шийки матки атак і вбиває сперму, жінка не виробляє достатню кількість прогестерону проводити дитини до строку; жінка старше тридцяти чотирьох, та / або одного або обох членів пару їсть погане харчування і відчуває занадто великий стрес.

Наступні поживні речовини є надзвичайно корисними в допомозі одного або обох партнерів мати справу з безпліддям: селен, вітамін С, біофлавоноїдів, вітамін Е, цинк, DMG, октакосанол, фосфатидилхолін, незамінні жирні кислоти, L-аргінін, марганець, протеолітичні ферменти, пікногенол, сирі orchic залозиста, сировина яєчників залозиста, 7-кето DHEA, вітамін А і вітаміни групи В. Крім того, такі трави, як було показано, щоб бути корисним у боротьбі з безпліддям: астрагал, Даміана, женьшень, сарсапарелі, пальметто, йохімбе, Dong Quai, Помилковий єдиноріг корінь, готу кола, корінь солодки, корінь дикого ямсу, зелений овес, і інь-ян-Хо. Слід також зазначити, що інтенсивне використання ехінацея, гінкго білоба, і Сент-Джон? Звіробій може викликати безпліддя у чоловіків, і його слід уникати.

Безпліддя може бути складним і психологічно пригнічує через відсутність вагітності як чоловіками, так і жінками. Депресія може призвести до більшого стресу і потреби управляється лікарем. Завжди консультуйтеся з лікарем, коли ви думаєте, що ви безплідні. Натуральні вітаміни, подібні перерахованим вище, можна отримати в місцевому або інтернет-магазину дієтичних продуктів. Подивіться на назви брендів вітаміни, щоб забезпечити вас отримаєте якісні добавки.

* Заяви, що містяться в цьому документі, не були оцінені Управлінням з контролю за продуктами і ліками. Вітаміни і трави, які не призначені для діагностики, лікування і вилікувати або запобігти хвороба. Завжди консультуйтеся з професійним лікарем, перш ніж змінювати будь-які ліки або додавання вітамінів на ліки.