благо ресвератрол і, можливо, єдина перевага

Є багато переваг ресвератрол. Хвороби зцілитися або звернути назад, відновити енергію і шкіра виглядає молодшою ​​зробили і так далі історії йдуть. Я знаю особисто багатьох людей, що ці історії і також чув їх від людей, що я знаю, що були налаштовані скептично, перш ніж вони побачили його своїми очима. Але сьогодні я буду говорити про основні переваги ресвератрола при правильному прийняті.

З усіх основних переваг Ресвератрол, головним є те, що бути ANTI AGE. Тепер, перш ніж знущатися і слідувати старій лінії нічого не може змусити вас жити довше. Подумайте, що ви думаєте.

Ніщо не може змусити вас жити довше?

Це здається трохи нерозумно з усіма ми намагаємося робити, щоб продовжити життя в звичайній медицині вже. Чому ми намагаємося знайти “ліки від раку”, якщо люди не можуть бути зроблені, щоб жити довше.

Там немає ніякого реального способу жити вічно, звичайно. Але чи означає це, що ми навіть не намагаються? Так що ми просто рухаємося до нашого життя в надії бути в числі тих людей, чиї гени, здається, так чи інакше мати можливість жити в цьому світі токсичних довше, ніж інші?

Я кажу ні! Ми повинні активно прагнуть жити довше, а не тільки те, що жити краще, ви бачите живуть довше буде смоктати, якби мені довелося жити мої останнє десятиліття або близько того в будинку престарілих. Shudder … Так що все, що сказати, ресвератрол володіє безліччю чудових властивостей анти старіння, насправді це благо ресвератрола.

Все інше за межами вигоди, ми бачимо і відчуваємо тільки за межами проявів, що відбувається в середені з нашої ДНК. Ви бачите, що є 4 основних ключових факторів, що лежать в основі старіння, які розглядаються з цією перевагою ресвератрола.

Ось вони:

• пошкодження ДНК

Кожен день, кожну клітину вашого тіла піддається нападу сотні тисяч, що ушкоджують ДНК нападів (від Сонця до. Ці напади пошкодження генетичного коду клітини, створюючи “ой”, а кожна нова однієї будівлі на вершині останнього, це з часом зменшується, як клітина працює і як довго вони тривають.

• генетичні регулятори

Наші тіла мають свої власні генетичні регулятори, які тримають старінням захворювань (дегенеративних захворювань) в управління, намагаючись зберегти баланс між шкодою і ремонту, у тому числі і якщо клітина буде жити чи ні. Це теж руйнується з плином часу.

• виробництво енергії сповільнюється

Мітохондрії (Наше тіло стільникового електростанції) в наших клітинах створюють енергію, без якої ми не можемо вижити. Оскільки мітохондрії стають менш ефективними, наші клітини здатністю копіювати і захищати наші тіла знижується.

• збільшення віку білки

Ми також почати отримувати кінцевих продуктів глибокого глікірованія (AGE) цих білків істотно почати засмічуючи систему і почати викликаючи запалення яке пошкоджує наші клітини, які можуть викликати численні проблеми через тіло.

Ресвератрол на відміну від усього в світі, що ми знаємо до сих пір, сповільнює або задом наперед, і кожен з цих процесів старіння. Хіба це не круто?!?

Таким чином, всі зцілення, яке було відмічено, приймаючи ресвератрол дійсно тільки реальна користь Ресвератрол проявляє себе на вулиці.