артриту і спільних болю страждають rejoice_

Як людина, який провів високий відсоток неспання прикрашений квітами в спортивних і замкнули в запеклі бої з опозицією чи копати глибоко, щоб виявити, що останній біт енергії і сил на полі чи на трасі, я віддаю собі повний звіт фізичні наслідки, як я стаю старше, і, сподіваюся, мудрішими. Як мені тепер забезпечити, це тіло продовжує функціонувати, як добре змащена машина, що вона завжди, здавалося, було? Відповідь може бути простим, як дві харчові добавки, які, взяті у поєднанні виробляють багатообіцяючі результати.

Наше тіло, як машина, має обмежений термін служби і вимагає багато догляду та обслуговування, щоб максимізувати свій потенціал і забезпечити це триває якомога довше. Всі мудрі механіки та інженери скажуть вам, що ключем до виходу машини найкраще шукати в превентивні заходи, а не копітко тривалий засоби правового захисту і лікування. Занадто довго я спостерігав старіння, а також товаришів спортсменів і жінок, страждають від рук біль у суглобах після кількох років високої фізичної активності. У більшості випадків це не наша м’язової або кісткової систем, які поступаються втоми, а це те, що петлі ті системи, які підкидає своїми руками – наші суглоби!

Протягом всієї моєї років спорті я завжди дивувався, якщо в один прекрасний день все це буде наздогнати мене і що біль у суглобах і артриту може докучати мені. А потім в останні роки я спостерігав мій батько і батько-в-законі, як на елітне спортсменів у свій час, відчуваючи сильний біль в шиї, колінах, ліктях і плечах. Це не було хорошою ознакою для мене, і я спостерігав за їх медичне подорож з інтенсивним інтересом. Обидва були дані два варіанти на вибір: інвазивні процедури, такі як спільні заміни або усні добавки, які, як стверджується, працювати на багатьох інших. Вони вирішили спробувати добавки першого і результати були напрочуд позитивним. Виходить, що ключ до їхнього болю в два високо досліджував інгредієнтів називається глюкозамін і хондроїтин.

Якщо ви коли-небудь страждали від артриту або дегенерації суглоба, ви будете знати, що він може бути виснажливої ​​досвіду. Не вдаючись у складні медичні terminolgy і поглиблене фізіологічні пояснення, які часто плутають страждає, часто поєднання зниження рівня рідини і розбивка хряща, який зазвичай створює легке ковзання руху в суглобах, яка викликає зменшення руху і корозії. Без цього слизькість, грати і зішкріб відбувається і рух обмежено, як біль збільшується.

Артроз і інші форми об’єднання дисфункції є прокляттям багатьох людей, не тільки літніх людей. Це дійсно прийшов додому, щоб мене останнім часом під час перегляду колишня еліта спортсмен (який представляв свою країну в Лізі регбі не так багато років тому) займався простого переслідування поклавши шкарпетки, незважаючи на те, підтримує високий рівень фізичної підготовки. Він був у такий дискомфорт, що він з усіх сил, щоб завершити завдання, завдяки жахливого болю в суглобах в спині і колінах. Але хороша новина для нього, і тисячі, як він, є те, що глюкозамін і хондроїтин можуть радикально зменшити дискомфорт страждають болем у суглобах, а також сповільнюють розвиток артриту.

Остання новина викликала багато радості в лавах страждають болі в суглобах. Останні дослідження підтверджують, що глюкозамін і хондроїтин дійсно забезпечують довгоочікуване полегшення болю і таку необхідну надію страждаючим. За даними Ради відповідального харчування, клінічні випробування під егідою Національного Institue охорони здоров’я виявили, що значне полегшення болю було досягнуто за рахунок хворих на артрит, які використовували цих двох біологічно активних добавок в комбінації.

Глюкозамін та хондроїтин є речовини, знайдені в природі в організмі. Глюкозамін також вважають, відіграють певну роль у формуванні та відновлення хрящів. Хондроітин є частиною великої білкової молекули, що забезпечує еластичність хрящів. Поєднання того й іншого в окреме доповнення значно підвищує ефективність зняття болю і збільшення спільного руху. Багато користувачів стверджують, що це може зайняти до двох місяців використання, поки вони повністю не відчувати наслідки їх використання. Але добре варто чекати, вони говорять!

Це був би мій рада, яка сильним страждають на артрит повному обсязі покладатися на добавки відповісти на всі їхні конкретні питання. Є багато фізичної активності, що також може допомогти у збільшенні руху і зменшення болю в суглобах. Розтяжка і розігрів суглобів має бути звичайною практикою, так як це допомагає в прийнятті суглоби більш гнучкими. Будь-яка вправа, як правило допоможе рухливість суглобів. Проте, до цього додати фізичну активність поєднання глюкозаміну і хондроїтину, і ваші шанси на краще рух з меншим болем значно збільшені.

Коли розігріву і розтягування м’язів і суглобів, важливо, що ви не затягувати і змушувати себе занадто рано тренування. Почати з довгими повільними рухами, на відміну від енергійного різкого діяльності. Тримаючи розтягування якщо це можливо, принаймні 10-15 секунд. Включіть у свій тренування широкий діапазон рухів залежно від вашого віку і мобільності, а також деякі ізометричні і деякі відповідні заходи підшипників вагою.

Чи є надія для мільйонів артриту і спільних болю страждають там? Я вірю в це. Дослідження і непідтверджена обидва, здається, вказує на два доповнення називається глюкозамін і хондроїтин. Приймати в комбінації, вони швидко стають світло в кінці тунелю для себе і для всіх, хто втомився від перебування в дискомфорт.