Як отримати безкоштовний Acai Беррі суду і уникнути шахрайства асаї – частина 1

Acai Беррі є великим доповненням втрати ваги, яка пропонує цілий ряд інших переваг, а також, як поліпшення сну або підвищеного рівня енергії. Після того, як було зазначено у ряді телевізійних шоу, включаючи шоу Опри і розміщені на шоу Рейчел Рей це було в засобах масової інформації досі. Він був названий “номер один супер їжа в світі” Др. Перрікоун і ряд інших. Навіть більше знаменитостей, здається, схвалити його зараз, включаючи Бреда Пітта. Але яке це має відношення до шахрайства асаї? Читайте далі, щоб дізнатися ..

Acai Беррі афера – як асаї шахраїв працюють

Acai Беррі є жертвою своєї власної популярності. Що так багато шуму з ТВ-шоу і знаменитостей популярність асаї має різко зросли за останні кілька років. На жаль, це також залучили низку афера компаній, що бажають скористатися цим популярність. Як саме їх шахрайства працює? Тому що ягоди асаї таке дивовижне доповнення, і багато людей виграють від цього, більшість компаній, що виробляють Acai Беррі капсули є безкоштовна пробна версія. Дозволяє спробувати, перш ніж купити його, чому б і ні, якщо їх статистика показує, що більшість людей в кінцевому підсумку покупка, чи не так?

Як і у всіх безкоштовні пробні версії, ви повинні скасувати до закінчення пробного періоду, щоб не отримати стягується. Погані компанії використовувати це кількома способами: додаванням додаткових продуктів, як “безкоштовний бонус”, але насправді ці бонуси тільки судом за додавання на продукт, який в черговий раз вам потрібно відмінити до суду кінцями або вам буде виставлено рахунок. Дійсно обманювати компаній, хоча ще один крок вперед – як вони роблять все від них залежне, щоб зробити неможливим для Вас, щоб скасувати ваш суд. Чи не надаючи простий спосіб скасувати, ніколи не відповісти на телефонний дзвінок або відповіді на ваші електронна пошта і т.д. Така практика є те, що є причиною всіх асаї претензій шахраїв, і це справедливо. Отже, як ви можете отримати безкоштовну Acai Беррі суду і уникати тих, асаї шахрайства?

Слідуйте моїм легким 8 етапів, і ви будете мати можливість отримати безкоштовну пробну версію асаї і не отримати шахрайським. Що це за 8 кроків? Ви можете прочитати про це в частині 2 цієї партії, так що не забудьте прочитати його для деяких життєво важливу інформацію!