Як знизити артеріальний тиск, природно за допомогою дієти, харчові добавки і вправи.

Високий кров’яний тиск є найпоширенішим захворюванням, що лікарі лікують у їхньому офісі. Хтось з цією умовою може очікувати потрібно рецепта ліки для іншої частини їхнього життя. Якщо високий кров’яний тиск не лікувати існує значний ризик серцевого нападу, інсульту, серцевої недостатності і ниркової недостатності. На щастя, є альтернативні методи лікування, що дозволить знизити ваше кров’яний тиск природним шляхом.

Легко бачити, що насос і труби системи, яка працює при тиску рівня, для якого він не призначений для обумовлена ​​недостатністю. Ліки, які лікарі призначають не лікують високий кров’яний тиск, а лише контролювати його. Коли хтось перестає приймати свої ліки кров’яного тиску повертається у високому рівні.

Так як існує безліч різних побічних ефектів препаратів з високим кров’яним тиском багатьох пацієнтів буде робити що завгодно, щоб бути в змозі припинити або зменшити їх на користь без рецепта метод зниження артеріального тиску, природно.

Медична література обнадійливі дані для цих людей. Наприклад доповіді в березні 1987 року питання про JAMA (Журнал Американської медичної асоціації) показав, що, просто їдять здорову дієту, яка призвела до втрати ваги, а також скорочення солі та алкоголю і збільшення фізичної активності, 39% пацієнтів змогли для підтримки нормального кров’яного тиску без наркотиків.

Дослідження починають показувати, що більшість людей з підвищеним артеріальним тиском в основі цього лежить інсулінорезистентність. Здорові зміни способу життя можуть надати позитивний вплив на чутливість до інсуліну, поліпшуючи загальний стан здоров’я і зниження артеріального тиску, природно. Багато людей після цього режиму були в змозі знизити їх кров’яний тиск досить, щоб вони могли уникати прийому ліків. Важливо відзначити, що на додаток до прийняття харчові добавки, такі як часник потрібно поліпшити вашу дієту і підтримувати скромної програми вправ.

Інші дослідження показали, що зниження споживання кальцію, калію, вітамін А, вітамін С і були пов’язані з високим кров’яним тиском. Пацієнти, яких лікували за усного доповнення магнію показали значне знижують систолічний та діастолічний артеріальний тиск.

В інших дослідженнях було показано, що вітамін С на додаток здатний відновлювати активності оксиду азоту у хворих гіпертензією та що окислений LDL-холестерину (поганий вигляд), викликаних пошкодження ендотелію (стінки артерії).

Дослідження, проведені доктором Луї Ігнарро в Школі медицини Каліфорнійського університету показав, як оксид азоту надає безпосередній вплив на здатність кровоносних судин, щоб дозволити збільшення кровотоку при зниженні АТ природно.