Що ти знаєш про зелені таблеток чаю

Більшість зелений чай таблетки розроблені як засоби втрати ваги і вони завантажуються з додаванням кофеїну. У деяких випадках людина буде отримати стільки, скільки 500 мг кофеїну на день, всього з таблеток, взяті відповідно до рекомендацій виробника.

Вони, ймовірно, відітни її на 500 мг, тому що якщо ви споживаєте більше, ніж 500 мг кофеїну в день, ваше тіло реагує на це стає все більш і більш тривожні, все менше і менше в змозі спати. Люди, які регулярно п’ють зелений чай часто обмежують споживання, просто через негативні наслідки, які кофеїн вміст може мати на їх тілах.

Кофеїн і раніше широко розглядається придушення апетиту, незважаючи на те, що мільйони і мільйони людей з надмірною вагою регулярно споживають велику кількість стимуляторів щодня. Якщо ви дійсно хочете ефективно пригнічує апетит, є деякі загальний білок. Яйця, наприклад, є повноцінний білок, що містить всі незамінні амінокислоти, які організм потребує кожен день і багато іншого.

Там можуть бути й інші переваги для здоров’я зеленого чаю таблетки, але не з передбачуваною “жиру пальники”, які так популярні. Катехіни та інші поліфеноли витягується з чайного листя, як було показано в лабораторних та / або спостережень людини досліджень:
Обмежити зростання пухлин товстої кишки
Зниження ризику серцево-судинних захворювань
Знизити ризик “від усіх причин” смертності
Знизити ризик когнітивних порушень (хвороба Альцгеймера, втрати пам’яті і т.д.)
Зменшіть нарощування бляшки в артеріях, причиною утворення тромбів, інсульту і проблеми з серцем
зменшити стрес
Зменшіть LDL (поганий) і загального холестерину
Зменшити жирові відкладення магазинів
Зменшити або запобігти ревматоїдний артрит

Але є просто не вистачає ефективного компонента (катехіни) у більшості зелені таблетки чаєм забезпечити ці переваги. Щоб отримати максимальну користь, шукайте добавка, яка містить різні рослинні екстракти, стандартні вітаміни, мінерали, амінокислоти і супутніх факторів. Деякі живильні речовини просто не працюють в організмі людини, якщо певні супутні фактори не присутні одночасно.

Є кілька прекрасних добавок на ринку, які були розроблені з метою створення ефективної поживної основи. Це те, що кожен повинен, незалежно від їхніх цілей. Якщо у вас надмірна вага, ви можете подумати, що існує мала ймовірність, що ви страждаєте від дефіциту поживних речовин, але шанси насправді дуже великий.

Зелений чай таблетки не чарівні пігулки. Як інгредієнт в абсолютно збалансована харчова добавка, екстракт є досить корисним. Поодинці, це буде не надто багато, щоб допомогти вам схуднути або підтримати ваші довгострокові наслідки для здоров’я.

Популярних продуктів сьогодні є дуже зручним і з високим ступенем переробки. Вони також з високим вмістом калорій і дуже низький в поживну цінність. Вони годують нас і робить нас товстими, але насправді дають дуже мало їжі. Якщо ви не вірите мені, складіть вміст поживних речовин у продукти, які ви їли вчора. Ви, напевно, навіть не задовольнити ваші мінімальні щоденні потреби.

Зелений чай таблетки не допоможуть вам зробити це. Потрібно щось ще, якщо ви хочете бути здоровими і дійсно процвітати. Будь ласка, Візьміть дві хвилини і подивіться на мій сайт зараз.