Секрети гарного риб’ячого жиру для підтримки відмінного здоров’я

Подивимося правді в очі, є хороші риб’ячого жиру і поганого масла! З масовим зростання популярності цих добавок через їх користі для здоров’я, багато бідних якості олії з’являються. Дізнайтеся секрети, що кращі з них містять.

Добре риб’ячого жиру буде дуже чистою і відбуваються з видів, як тунець і Хоки, які забезпечують найвищу кількість двох важливих омега-3 жирів DHA і EPA. Найбільш важливим з них є DHA, оскільки багато недавні дослідження показують, що більшість з користі для здоров’я приходять від цього.

Ви побачите, що більшість на ринку, мають більш високий рівень EPA, в основному, тому що це дешевше у виробництві, що дозволить компанії отримати більше прибутку.

Щоб отримати повний переваги, як поліпшення здоров’я і функціонування мозку, захист від хвороб серця та інсультів та ефективного лікування артриту та псоріазу важливо мати самі DHA можливо. Якщо врахувати, що мозок складається майже на 30% DHA жирів, ви можете побачити, чому це так важливо!

Молекулярної дистиляції також дуже важливо. Це процес, де всі домішки видаляють, залишаючи тільки чисте масло концентроване у своєму природному стані не менш, готові до засвоюється організмом. Ртуті, миш’яку та інших токсинів, як правило, присутня через забруднених вод ми живемо зараз, і багато роблять свій шлях в бідних якість добавки, так що перевірити ретельно.

Інший тест хорошого риб’ячого жиру є запах. Якщо вирізати відкрити капсулу ви повинні отримати тільки слабкий запах океану і нічого більше. Багато поступається продукції використовувати покриття або добавки, щоб замаскувати прогірклий запах.

З одним із провідних омега в світі 3 Експерти кажуть, що споживають більше жирів омега-3, ймовірно, найважливішим зміна раціону харчування, що більшість людей могли б коли-небудь зробити, щоб поліпшити своє здоров’я, що 9 з 10 з нас не отримують достатньо, ви можете зрозуміти, сила цих добавок.

Тепер ви знаєте секрети хорошого риб’ячого жиру, ви можете вибрати з упевненістю, знаючи, що ви допомагаєте для підтримки оптимального здоров’я в даний час і запобігти багато небезпечні проблеми зі здоров’ям у майбутньому.

Якщо Ви хотіли б дізнатися більше про риб’ячий жир добавки Я особисто щодня, відвідати мій сайт сьогодні.