Риб’ячий жир для домашніх тварин-чому все більше ветеринарів рекомендують омега-3 жирних кислот у вірні супутники

Я дізнався від кількох людей, що деякі з вас просто не розуміють про користь риб’ячого жиру для собак, або ви ніколи навіть не думав про те, така добавка була б хороша для вашого вихованця. Все більше і більше ветеринари тепер рекомендують омега-3 жирних кислот в якості способу лікування захворювань домашніх тварин. Які переваги дає доповнюючий свій раціон риб’ячий жир дати вашим вірним супутником?

Наші собаки і кішки страждають від тих же запальних захворювань, які ми робимо, і деякі породи більш схильні до конкретних проблем, ніж інші. DHA і EPA омега-3 жирних кислот є двома найбільш важливими жирними кислотами для зниження запалення в організмі. Хронічне запалення є причиною переважної більшості проблем зі здоров’ям у людей і їхніх домашніх тварин.

Багато тварин страждають від дегенеративних захворювань, таких як артрит, коли вони встають років. Потужними протизапальними властивостями, які багаті омега-3 риб’ячого жиру для собак і кішок володіє може допомогти в запобіганні захворювань, як артрит з розвиваються. Якщо вам пощастило мати домашня тварина, яка в даний час страждає від важкого запалення в суглобах, всього за кілька тижнів поповнення свій раціон риб’ячий жир значно поліпшити їх стан.

Ви можете помітити, що ваша кішка або собака страждає від алергії в певний час року. Підтримуючи рівнях вихованця ЕПК і ДГК омега жирних кислот високої круглий рік, коли сезон алергії приходить знову улюбленої тварини не страждатиме, як це було протягом останніх років. Ці поживні речовини зроблять дивуватися, якщо ваші собаки страждає шкірної алергії, наприклад, як і багато породи, як правило.

Риб’ячий жир для собак і кішок є ефективною в плані значного зниження ризику розвитку запальних захворювань, які часто виникають через те, що відомо як жирні кислоти розлади. Ці недуги включають захворювання нирок, хвороби серця і рак. так само, як правило, більш серйозні захворювання сюди якому ваш вихованець страждає більше риби нафти вони можуть мати потребу, але нехай ветеринар допоможе вам вирішити, на скільки це необхідно.

Риб’ячий жир для собак і кішок рекомендується в якості лікування протягом лляне масло, яке часто пропонується в якості джерела омега-3 жирних кислот для домашніх тварин. Льняна олія складається з ALA жирних кислот, які можуть бути перетворені тілом в ЕПК і ДГК жирних кислот, необхідних для оптимального здоров’я. Проблема в тому, що обмінний курс для людей і тварин є вкрай низьким.

Домашні тварини можуть отримати так само, як багато переваг, як люди можуть, коли справа доходить до ефектів омега-3 жирних кислот. Цей тип потужним природним доповненням є набагато більш ефективним у підтримці вашого вихованця здоровим, ніж багато хто з продуктів “розроблено” для домашніх тварин. Ви просто хочете, щоб переконатися, що ви перевірити компанії, яка робить омега-3 словах, перш ніж ви вирішите купити.

Риб’ячий жир для собак і кішок може зробити вашого вихованця світ добра.