Ресвератрол побічні ефекти – те, що ви повинні знати

Якщо Ви плануєте брати ресвератрол то ви напевно зацікавлені в тому, чи існують які-небудь відомі ефекти ресвератрола сторони.

Ну, по правді кажучи, у той час як довгострокові побічні ефекти у людей, поки не відомо, багато позитивних побічних ефектів, повідомили і вчені, і ресвератрол користувачів.

Тим не менш, є деякі моменти, щоб мати на увазі:

1) Оскільки з’єднання має м’який естрогенної активністю, яка ще не була оцінена в людях, рекомендується жінкам з естроген-чутливих умовах, у тому числі деяких видів раку, слід проконсультуватися зі своїм здоров’ям практикуючий перш ніж приймати його, щоб уникнути можливих побічних ефектів.

2) Вчені рекомендують, що добавки слід уникати дітям і вагітним жінкам, годуючим, або намагаєтеся завагітніти.

3) Тому що з’єднання діє як розчинник крові (одна з причин, було відзначено, як серцево-судинної системи), він припустив, що люди вже на препарати, що розріджують кров уникати його, якщо вони не рекомендовані лікарем для того, щоб уникнути несприятливого ресвератрол побічні ефекти.

Те ж саме стосується інших, які використовують ліки за рецептами – завжди консультуватися з лікарем.

Інші ресвератрол побічні ефекти, які були зареєстровані на людей, що приймають великі дози (500 – 1000 мг) були діарея, ненормальні аналізи крові, над витончення крові, головний біль, і тривогу.

Поточні рекомендації, щоб уникнути цих побічних ефектів ресвератрола повинні початися помірна (20 – 50 мг доз) і поступово збільшуватися, залишаючись нижче дози 500 мг, а також беручи до уваги ваш власний розмір тіла і поточного стану здоров’я.

Навіть з урахуванням вищевикладених міркувань, переважна більшість людей, приймаючи його протягом кількох років, не представили яких-небудь серйозних побічних ефектів ресвератрола (тобто необоротне).

Швидше, позитивні побічні ефекти стають широко відомих і обговорюваних. Користувачі часто повідомляють про те, що ресвератрол побічні ефекти вони відчувають діапазоні від більш високих і більш тривалу енергію і витривалість, більшу ясність розуму, і краще звички спати.

Тепер, каже, все вищесказане, я хочу тебе розглянути два інших питання:

По-перше, замість того, добавки, що містять ресвератрол просто, то краще взяти декількох живильних добавок, які містять додаткові поліпшенню здоров’я інгредієнтів.

Додаткових інгредієнтів додасть ще більше влади, і все природно обраних сполук будуть працювати разом синергічно для отримання відмінних результатів.

Просто вважаю, що, коли ви поєднуєте з’єднання з іншими здорових інгредієнтів, які ви зможете вирішити всі з причин старіння.

Не вдаючись у подробиці, я хотів би відзначити, що, згідно з останніми дослідженнями, старіння насправді має п’ять різних причин, вільних радикалів є лише одним з них.

Інші відомі причини глікірованіе, methlylation, запалення і дегенерації ДНК.

Добавки, що містять ресвератрол на додаток до інших антиоксидантами, вітамінами, мінералами і амінокислотами зможе боротися з усіма з цих п’яти причин старіння, залишаючи вас здоровіше і молодше, ніж будь-коли раніше.

Друга річ, яку я хочу розповісти вам про те, що ефективна кількість сполуки, отримані з деяких низької якості, дешеві добавки не так багато, як ви змусили повірити.

Це тому, що ресвератрол має дуже низьку біодоступність.

Говорячи простою мовою, це означає те, що, як добавка проходить через ваш шлунок, кислоти розчиняються там більшу частину свого змісту, тому залишалося мало корисного з’єднання, яке всмоктується в кров.

Кращий спосіб переконатися, що ви дійсно отримуєте більшу частину з’єднання є покупка декількох живильних добавок, які мають кишкові покриття. Цей особливий вид покриття складається з матеріалу, який витримує суворих кислому середовищі шлунка і розчиняється у верхній частині кишечнику. Таким чином, всі поживні речовини, які не були знищені, надійно доставлено в кровотік.

Чому більшість виробників обійти цей важливий крок захисту вмісту добавки? Ну, відповідь проста: тому що цей процес є дорогим і, як ми всі знаємо, виробники хочуть зберегти свої ціни вниз, щоб бути більш конкурентоспроможними, якщо вони можуть піти з ним.

Є виробники, однак, які використовують цю технологію кишковим покриттям, а вдається зберегти їх вартість підставою вниз.

Моя порада полягає в наступному: щоб уникнути неприємних побічних ефектів ресвератрола, проконсультуйтеся з вашим лікарем. Коли він чи вона дає зелене світло, а потім отримати з’єднання у ваше тіло через високу якість декількох живильних добавок, які захищені з кишковою покриттям.