Природні Допомога додому за побиття застудою або грипом

Задушливий голови, лихоманка, ломота в тілі, кашель, немає нічого про те, весело застуда або грип. Це навіть менше задоволення, коли це застуда або грип бродить навколо, тягнучи за вами, і ви не можете потиснути її. Хоча сучасна західна медицина досягла великих успіхів у лікуванні багатьох захворювань, до цих пір не існує ліків від застуди. Є деякі альтернативні засоби правового захисту, однак, що може зменшити симптоми застуди та грипу. Вони можуть навіть скоротити час, що ви хворі. Такі методи, як гомеопатія, ароматерапія, харчування і дієта терапії допомогли багатьом пацієнтам швидше відчути себе краще.

гомеопатія

Гомеопатія займає більше симптоматичного підходу до зцілення. Коли симптоми застуди на перший погляд, ви можете почати приймати гомеопатичний засіб. Спробуйте одне ліки протягом декількох днів, але якщо це конкретний засіб, здається, не допоможе, зупиніть, що один і спробувати інший. Порівняйте ваші симптоми до них. Glyconutrients гарні для імунної імпульс. Беладона корисно для головного болю і висока температура. Якщо у вас є озноб, є хворими і втома, або, якщо у вас болить горло, ви хочете спробувати деякі селену. Для дратівливість і нежить, який особливо перевантажених в нічний час, прийняти Нукс воміка. Bryonia також відмінно підходить для багатьох симптомів застуди та грипу, зокрема дратівливість. |

– Glyconutrients гарні для імунної підвищення!

– Беладона корисно для головного болю і висока температура.

– Селен можна використовувати, якщо у вас є озноб, є хворими і втома або біль у горлі!

– Нукс воміка може допомогти при дратівливості і нежить, який особливо перевантаженим вночі.

– Bryonia також відмінно підходить для багатьох симптомів застуди та грипу, зокрема дратівливість.

ароматерапія

Певні аромати випущені в кімнаті або вдиханні може допомогти позбавити вас від застуди та грипу. Просто пам’ятайте, що ефірні олії є дуже концентрованими так що йти легко, тому що всього пару крапель, як правило, робити добре. Ravensare і найолі мають природне противірусну та інфекційні властивості. Однак, якщо ви використовуєте одну з них, ви можете додати масла як рожеве дерево, лимон, сосни або евкаліпта. Ravensare і naiouli мають кілька лікарських пахне так змішування одного з цих солодше пахнуть масла (які також мають антисептичну дію) може зробити його більш приємним. Вдихніть ромашки, евкаліпта і чебрецю лікувати горло і носові ходи і полегшити душно голови. Ви можете створити інгаляційним шляхом розміщення кількох крапель евкаліпта, лаванди, revensar або масло чайного дерева на невеликий хустку і вдихати його протягом дня. Уінтергрін і м’яти прекрасно підходять для полегшення закладеності носа.

харчування і дієта

Хороше харчування може допомогти вашому організму захиститися від застуди та грипу, а також швидкому відновленню сил. Важливих речей, щоб пам’ятати, коли ви боротьбі з застудою або грипом, щоб переконатися, що ви п’єте багато рідини. Вода і свіжий фруктовий сік краще, і ви хочете, щоб переконатися, що ви уникаєте напоїв, які діють як сечогінні засоби. Ви також хочете, щоб уникнути молоко та інші молочні продукти, тому що деякі дослідження показали, що є з’єднання в молоці, що викликає вивільнення хімічних гістаміну в організмі. Це означає, що закладеність носа і нежить може бути ще гірше. Дотримуйтеся дієти, такі як м’які легкі супи (так, казка про курячий суп, то вірно!), Бульйони, пашот, злегка приправлені рибу і салати. Якщо ви зазвичай не приймати вітамін, особливо вітаміну С, ви можете взяти один в цей час. Якщо ви відчуваєте себе хворим або здоровим, гарним доповненням Glyconutritional з відповідним формулюванням 8 глюконутріентов дійсно може дати вам енергію і імпульс, що імунна ви помітили!

Copyright http://www.ifoundhealth.com