Переваги добавок риб’ячого жиру і чому ви повинні отримати собі деякі

Безліч переваг добавок риб’ячого жиру продовжують дивувати мене. Омега-3 жирні кислоти містяться в олії з риби така невід’ємна частина функцій нашого організму.

Наприклад, мозок вимагає адекватні рівні докозагексаєнової кислоти (DHA) для того, щоб відновити і підтримки клітин. Серце повинне eicospentaenoic кислоти (EPA), щоб він міг підтримувати правильну циркуляцію. Справді, Американська Асоціація Серця рекомендує, що люди, які перенесли серцевий напад приймати добавки риб’ячого жиру, як частина їх щоденного харчового раціону. Кращі добавки містять як DHA і EPA омега-3 жирних кислот, щоб допомогти зберегти як мозок і серце здоров’я.

Були проведені дослідження вивчення людей, які мають остеоартрит та інші види артриту, і помітні поліпшення були знайдені в гнучкості, зниження болю і краще функції суглобів, коли достатня кількість омега-3 жирних кислот у вигляді харчових добавок риб’ячого жиру були додані в їх дієтах . Це дослідження також показало меншу потребу в рецепт ліки болю, а також на позабіржовому сортів з омега-3 поліненасичених жирних кислот в цій фантастичній масло має протизапальні властивості.

Поліпшення вміст вологи в шкірі, і більш високу міцність і текстуру волосся людини також були приписані як переваги добавок риб’ячого жиру. Шкіри і волосся вимагають хорошого поліненасичені жири, як серце робить, і реагувати на збільшення хороших жирів в нашому раціоні, стаючи здоровими і показує більш чудовому стані.

У нещодавній статті в Readers Digest заявив, що людські дослідження показали, що омега-3 жирні кислоти захищають шкіру від пошкодження ультрафіолетовими променями, отже, підвищуючи захист від раку шкіри. Багато людей починають приймати добавки риб’ячого жиру, з причин, не пов’язаних з здоров’я шкіри і мають додаткову перевагу, коли вони бачать позитивні результати в більш ніж однієї області свого тіла.

Деякі нові додаткові переваги добавок риб’ячого жиру в тому, що там було багато поліпшень останнім часом в якості і смаку. Є деякі сорти, які доступні без смаку і запаху, тому вам не доведеться випробувати, що типові “риба відрижка” або рибний присмак. Більш вище доповнення також доступно в даний час у формі складного ефіру, що набагато простіше і швидше для організму поглинати в свої клітини надаючи вам більш оптимального здоров’я переваг.

Для отримання додаткової інформації про омега-3 жирних кислот, ми всі повинні підтримувати наше тіло в оптимальному здоров’я, перевірити на веб-сайті, зазначеному нижче в розділі Біо. Якщо ви схожі на мене, і не їжте багато риби, необхідно знайти хороший джерело, щоб отримати переваги добавок риб’ячого жиру.