Переваги добавок риб’ячого жиру – використання нафти у вигляді складного ефіру

Завантажено з омега-3 жирними кислотами, переваг добавок риб’ячого жиру, численні. Відомий позитивний ефект вона робить на здоров’я серця, суглобів і головного мозку, омега-3 є одним з останніх ключових понять у здоровою дієтою. Тому що організм, природно, не виробляють цієї життєво важливим з’єднанням, вона повинна бути отримана за допомогою харчових продуктів або добавок.

Хоча багато людей вважають, що кращий джерело омега-3 в рослинних продуктах, таких як волоські горіхи або насіння льону, вони можуть не знати, що існує два різних типи. Рослини виробляють коротким ланцюгом омега-3, однак, довга версія ланцюг цього з’єднання містить DHA (докозагексаєнова кислота) і EPA (ейкозапентаєнова кислота), які, як було доведено, щоб забезпечити більш рясної користі для здоров’я. DHA і EPA відомі як незамінні жирні кислоти (НЖК).

Риба є кращим джерелом цих корисних жирних кислот. Однак, враховуючи приплив смертельні токсини, які несуть рибу, рекомендується вони споживатися тільки один-два рази на тиждень. Враховуючи цей факт важко отримати достатню кількість омега-3 в нашому раціоні. На щастя, добавки риб’ячого жиру може допомогти безпечно заповнити дефіцит омега-3.

Якщо у вас немає серйозних захворювань, необхідно близько 1000 мг омега-3 в день. Це означає, що для того, щоб переконатися в перевагах добавок риб’ячого жиру, ви повинні прийняти 500 мг два м’яких гелів щодня.

які переваги для здоров’я?

З Американської асоціації серця, що всі рекомендації збільшити споживання омега-3, користь для здоров’я риб’ячого жиру, численні. Дослідження показали, що дієти заповнені омега-3 жирних кислот допомагає поліпшити здоров’я серцево-судинної, імунної реакції, протизапальну дію, функції мозку, зір, функції суглобів і рухливості і шкіру. Крім того, з більш ніж 100 000 наукових робіт, опублікованих про користь риб’ячого жиру, і риб’ячий жир, це дивно, що все не включити його в свій раціон.

перевагу риб’ячого жиру у формі складного ефіру

Більшість людей не чули про ефіру формі риб’ячого жиру, в основному, тому що це дорога у виробництві. Існує лише кілька виробників, які там виробляють риб’ячий жир у вигляді складного ефіру. Від біодоступність точки зору це сама вища форма риб’ячого жиру. Риб’ячий жир, як правило, виготовлені у формі тригліцеридів, і в той же час корисно, воно не може бути легко поглинається, поки тіло перетворює його у вигляді складного ефіру. У формі тригліцеридів, масло має важкий час, що проходять через клітинні мембрани, таким чином, тіло бачить значно менше її переваги. З іншого боку, якщо нафта перетворюється у формі складного ефіру в процесі виробництва він легко міг увійти клітинних мембран, що дозволяє організму використовувати його в якості миттєвої енергією, або збережіть її для подальшого використання.

забезпечення чистоти

Через проблеми з токсичністю найбільш холодній воді риба, вкрай важливо, щоб дослідити, де риби, з яких масло збирають, є похідними від. Більшість озер в північній півкулі є важкі рівні ртуті, друкованих плат та інших забруднень. Через це, більшість масел риб імпортуються та перевозяться на значну відстань, перш ніж вони зроблені у формі капсул. Враховуючи їх довгий шлях, добавки повинні бути введені в маслі так, щоб вона не зіпсує під час подорожі. Для того щоб гарантувати, що масло використовується в якості чистого важливо використовувати продукт, який був молекулярно дистильованої для фільтрації забруднень, домішок і добавок.

Переваги добавок риб’ячого жиру – Важливість DHA

DHA є більш важливим Омега-3 жирні кислоти. Вважається, що становлять «будівельних блоків» мозку. Крім того, було показано, щоб забезпечити більшу серцево-судинної системи, ніж ЕПК і більш ефективний при підвищенні «добрий» холестерин ЛПВЩ і зниження рівнів небезпечних тригліцеридів у крові. Через це, DHA зміст має бути однією з ваших основних міркувань при порівнянні марок риб’ячого жиру і ви повинні прагнути, принаймні 250 мг. Середній рівень промисловості 120 мг DHA, але це занадто низько для отримання користі для здоров’я, пов’язаних з цим дивовижним ОДВ.

Хоча переваги добавок риб’ячого жиру багато, важливо пам’ятати, що не всі вони однакові. Коли я дивлюся на якість добавки, переконайтеся, що він далеко попереду формі складного ефіру, був молекулярно дистильованої і містить щонайменше 250 мг (і переважніше більш) DHA.