Переваги Колоїдний срібла

колоїдне срібло інформації

Колоїдне срібло розчині води з розчиненими частинками срібла. Природні прихильники здоров’я вітають цей метал, як велике благо для здоров’я. Інші побоюються, синіє від ковтання цього металу. У той час як обидва вірні, є приємний компроміс.

Коротка історія колоїдне срібло

Древньої цивілізації використовували срібло зберегти рідин, таких як вода, молоко і оцет протягом тривалих періодів часу. Срібні судини й начиння були оцінені і широко використовується для їх консервантів, антибіотиків і бактерицидними властивостями ще в стародавні греки, римляни та китайської цивілізацій. У дев’ятнадцятому столітті в Америці, захід-пов’язаних піонери використовували кілька срібних монет в їх барелів води, щоб зберегти воду свіжою.

Користь для здоров’я колоїдне срібло

Срібна атакує джерело їжі шкідливі бактерії, так що навіть мутантні штами не можуть жити в присутності срібла. На відміну від звичайних антибіотиків, які вбивають без розбору як позитивні, так і патогенних бактерій помилки, колоїдне срібло тільки загрозу для шкідливих бактерій.

Рідкі розчини срібла використовуються для лікування у східній та альтернативної медицини. Дослідження показали, що колоїдне срібло стимулює зростання, посилює киснем і регенерує клітини, які формують кісток, шкіри та інших м’яких тканин. Він також покращує потік і дренаж лімфатичних необхідні для підтримки функціональних імунної системи і шлаків.

Особливо під час сезону застуди та грипу, споживання колоїдне срібло більший захист від бортових вірусів і бактерій, що так легко можна зробити один хворий.

сіра сторона колоїдного срібла

Головний аргумент, і дуже суттєвий, проти рідких розчинів срібла є страх аргірії, стан шкіри, що призводить, коли неправильно сформульована колоїдного срібла постійно потрапляє. Argyria не шкідливо, але постійно кольору шкіри людини сіро-блакитний.

Щоб уникнути аргірії, бігти від “Do-It-Yourself” комплектів. Купуйте тільки лабораторії сформульовані рішення доступні скрізь, де природні продукти продаються. Подивіться на формулу з маленьким розміром частинок близько 10 проміле (частин на мільйон), виміряні в нанометрів або навіть ангстрем. Цей крихітний розмір часток є ідеальним рішенням для ефективного поглинання клітинами, а не осядуть в шкіру.

підвищення імунної системи

Стародавні були праві. Срібло ефективним засобом знищення шкідливих бактерій і зміцненні імунної системи. Щоб насолодитися користі для здоров’я це природний антибіотик, зробіть своє дослідження і порівняти різні бренди, перш ніж приймати колоїдне срібло. Візьміть його щодня і відчути переваги, так як це живий метал виступає як природний і безпечний антибіотик.

Copyright 2010 Мері Джейн Humes

Передрук прав Заява: Дозволяється використовувати цю статтю вільно в будь-якій публікації, поки коробку ресурсу та ім’я автора включені як є і будь-яка веб-посилання зроблено “жити”, коли видати на вебсайтах.