Омега-3 і зір – як омега-3 жирних кислот може поліпшити здоров’я очей

Подивіться уважно на наукову літературу, і ви будете місці нові докази ролі Омега-3 у профілактиці захворювань сітківки.

Це особливий різновид жирних кислот злетіла до слави років тому в силу своєї протизапальними властивостями, і тепер служить в якості стандартного доповнення здоров’я як для профілактичних і реабілітаційних лікуванні різних серцево-судинних захворювань. Так чому ж ми не бачимо такий поворот подій?

Каламбури осторонь, ефекти омега-3 на дегенеративні захворювання насправді було багато уваги біологічних досліджень, досить довгий час. Термін не більш всеосяжного для будь-якого стану, в якому функції або структуру деяких тканин поступово погіршується з плином часу в результаті нормального старіння або способу життя, він іноді контрастують з інфекційними захворюваннями.

Це де безлад часто лежить. Часто ми чуємо слово “запалення” і мимоволі уявляємо собі жахливі інфекції гангрена – вона йде прямо в своєму розумі, чи не так?

Але правда в тому інфекцій і запалень не є синонімами, хоча перше дійсно іноді викликають останнього. В термін непрофесіонала, запалення спроба нашого тіла, щоб видалити небажані стимули. Це може бути патогенних мікроорганізмів, або просто пошкоджені клітини. Іноді наш організм отримує це право, і позбавляється від шкідливих біт, іноді плутається.

І є одне місце, де він не може дозволити собі робити помилки: око, а точніше макули, центральної частини сітківки, де поле зору знаходиться. Існують дві форми вікової дегенерації жовтої плями (AMD): сухий один, що є результатом атрофії сітківки пігменту і мокрий, викликаних аномальним зростанням кровоносних судин.

Приблизно один з десяти з нас у віці 66 років і старше будуть відчувати це в нашому житті, швидкість трійки через десять років. Є цілий ряд можливих причин, від дієтичних звичок до куріння. У кінцевому рахунку, проте, все це, здається, зводиться до віку. До цього моменту.

В останній рік або близько того, ряд великомасштабних обстежень за участю тисяч добровольців запропонували, що дієти з вищим рівнем омега-3 жирних кислот, а також більш низький глікемічний індекс, тісно пов’язані з так, як 25%-ве зниження AMD падіння.

Робочі свій шлях назад, інші дослідники виявили можливого «дегенерація жовтої плями ген” називається CPH. Свою природну роль у гальмуванні запальних реакцій, в поєднанні з його тісний зв’язок з особи ризик розвитку AMD, може послужити основою для гіпотези, що хронічне запалення в результаті неточності вираження гена дійсно є основною причиною вікової сліпоти.

Тим не менш, необхідні додаткові дослідження, поки ми не можемо твердо встановити цей заплутана ланцюг причинності. До тих пір, для менш науково-похилих серед нас, ми могли б просто палиця з емпіричними даними і доповнювати наш раціон з DHA і EPA. Сподіваюся, все було б прояснити трохи за останнє десятиліття або близько того.

І так, це повинно зайняти деякий час, за даними дослідження, проведеного Університету Тафтса в Бостоні: вони годували своїх 2924 учасників омега-3 жирних кислот, регулярно протягом восьми років.