Омега-3 риб’ячий жир

Що таке Омега-3 риб’ячий жир

Омега-3 риб’ячий жир добре відомий для підтримки здоров’я серця і регулювання рівня холестерину. Але ви також знаєте, це допомагає помічник у функції суглобів, імунна продуктивність і володіє протизапальними властивостями, кожен з яких може мати позитивний вплив на склад тіла? Активні інгредієнти ЕПК і ДГК надання цих корисних властивостей, тому важливо, щоб завжди дивитися на кількість доповнення риб’ячого жиру в активній EPA / DHA, щоб знайти справжню потенцію.

Омега-3 риб’ячий жир для холестерину

Деякі експерти вважають, що прийом добавок риб’ячого жиру (у будь-якій формі) може допомогти в регулюванні холестерину в організмі, тому що риб’ячий жир має високий рівень омега-3 жирних кислот.

Омега-3 риб’ячий жир і вітамін

Переважним джерелом омега-3 риб’ячий жир отримують з тканин жирної риби, але тільки з тіла риби, що не печінки. Печінки та продуктів (наприклад, риб’ячий жир) риб і багатьох тварин (наприклад, тюленів і китів) містять омега-3, а й активна форма вітаміну А. На високих рівнях, вітамін може бути небезпечним. Ранні дослідники в землю інуїтів дали сиру печінку тубільцями, яка містила токсичні передозування вітаміну А для білих дослідників. Тим не менш, така ж сума була нешкідлива для ескімосів, які не мали жодного іншого джерела вітаміну А, за винятком печінки тварин.

Омега-3 риб’ячий жир походження

Більшість риб використовуються для Омега-3 рибу цілей нафти, що походять з Перу, Чилі та Марокко, тому що омега-3 рівнів в рибу, спійману в цих областях вище (близько 30%), ніж у скандинавських та інших масел риб (близько 20 %).

Омега-3 рибу ефектів з боку масла

Риби насправді не виробляють омега-3 риб’ячого жиру, але замість цього накопичувати його або багато мікроводоростей, які виробляють ці жирні кислоти, як у випадку з риби, як оселедець і сардини, або, як у випадку з жирною хижих риб, при вживанні в їжу видобуток риби, які накопичилися омега-3 жирних кислот з мікроводоростей.

Такі жирні хижих риб, як скумбрія, озерна форель, камбала, тунець і лосось може бути з високим вмістом омега-3 жирних кислот, але в силу свого положення у верхній частині харчового ланцюга, ці види можуть накопичувати токсичні substancessuch як ртуть, діоксини, ПХБ і хлордану. З цієї причини FDA рекомендує обмежити споживання.

Є вегетаріанські, ДГК омега-3 продукти з водоростей доступна, якщо токсичні речовини викликають заклопотаність.