Омега-3 риб’ячий жир добре для вашого здоров’я

Кілька тижнів тому у мене були свої щорічні фізичні, мамографію, і аналізи крові перевірку рівня холестерину і тригліцеридів, і т.д. На жаль, мій рівень холестерину був трохи вище, ніж у минулому році. Я не люблю приймати ліки, так як є дуже багато побічних ефектів, доводиться мати справу з в процесі отримання позитивного результату вони призначені для. Я був приємно здивований, коли мій лікар порадив мені приймати омега-3 риб’ячий жир, а не виписуючи рецепт на препарати статинів.

Після виконання деяких досліджень з цих дієтичні засоби, я виявив, що всі капсули риб’ячого жиру не створені рівними. Насамперед омега-3 жирних кислот, які не зустрічаються в типових multi-vitamin/mineral з маслами не дуже добре поєднується з сухими порошками стисненого вітамінні таблетки. У пошуках окремої харчової добавки, я виявив, що деякі омега-3 капсули не було отримано з риб’ячого жиру. Це DHA (докозагексаєнової кислоти) і EPA (eicospentaenoic кислоти) з риб’ячого жиру, які показали позитивні результати в зниженні рівнів холестерину і тригліцеридів. Важливо, щоб читати на упаковці кількість DHA і EPA в Омега-3 рибу добавки масла.

Після робити більше досліджень я виявив, що лікарі і вчені обидва згодні, що у властивостях масла з риби поліпшити наше здоров’я в цілому. Однією з конкретних областей тіла, яке має EPA серце. Вона вимагає eicospentaenoic кислоти для підтримки нормальної циркуляції. Американська асоціація серця рекомендує приймати риб’ячий жир або у формі доповнення для тих, хто страждає серцевими нападами як превентивний захід для майбутніх серцевих проблем.

Ще одна область тіла, яке має ДГК мозку. Мозок вимагає достатнього рівня докозагексаєнової кислоти для відновлення і підтримки клітин. Вважається також, що споживання омега-3 риб’ячий жир, своєї пам’яті і здатності зосередитися сильно зросла.

Я виявив, що деякі виробники дають більше інформації, ніж інші. Я радив би отримувати якомога більше інформації про походження продукту, як це можливо. З урахуванням усіх застережень ми бачили і чули останнім часом про рибою, забруднені ртуттю та інших забруднюючих речовин, ми повинні бути в курсі, яка риба використовуються у виробництві добавок, які ми купуємо, а потім прийняти в наші тіла. Водоймище в Південному океані біля берегів Нової Зеландії є однією з областей, яка була перевірена та визнана майже вільним від забруднень і важких металів. Це була б гарна ідея, щоб шукати продукти, які отримують риб’ячий жир з цього регіону.

В якості останньої заходів обережності, я рекомендував би тільки купувати омега-3 добавок риб’ячого жиру, які були молекулярно дистильованої. Це науковий процес, який видаляє всі вражає і залишає чистий риб’ячий жир для омега-3 капсули.

Я дуже радий зниженні мій холестерин на відповідний рівень з риб’ячим жиром, і що при використанні цих конкретних дієтичні засоби, я буду давати моєму тілі здоровий імпульс в багатьох інших областях, а також.