Омега 3 Риб’ячий жир побічні ефекти – ви повинні турбуватися про них

Коли люди чують про чудових переваг Омега 3s, вони, як правило, турбуються про будь-якої риби ефектів з боку масла. Щоб допомогти вам стати краще інформовані, я постараюся, щоб перерахувати їх у цій статті. Будь ласка, зверніть увагу, однак, що ви повинні завжди консультуватися з лікарем, щоб побачити те, що застосовно у вашій власній ситуації.

По-перше, однією описаних побічних ефектів риб’ячого жиру крові тонше. Таким чином, люди, які вже беруть кров, тонша, як аспірин або рецепт ліки в крові тонше / антикоагулянти, повинні піклуватися. Вплив на розріджують кров, здається, залежить від дози, так що будьте обережні, щоб не перестаратися.

Іншим важливим турбуватися з риб’ячим жиром є отруєння важкими металами та іншими забруднювачами, які можуть міститися в рибі була витягнута з. Меркурій, діоксини та поліхлоровані біфеніли (ПХБ) можна знайти в деяких видів риб.

Тим не менш, в основному цю сторону риб’ячого жиру ефект пов’язаний з вживання в їжу риби безпосередньо як масло, навіть в забрудненій риби, несе мало забруднюючих речовин. Більше того, хороший рада для вас, щоб завжди розслідування з виробником риб’ячого жиру чи їх нафта була молекулярно дистильованої. Цей процес, який працює шляхом відділення масла від забруднення шляхом ваги, є кращим для забезпечення високої чистоти.

Іншим потенційним побічним ефектом є розлади шлунка. Діарея може також з’явитися або збільшено відрижка та біль у животі. Підозрілий післясмаком також загальний ефект.

Всі ці риби ефектів з боку масла потрібно зробити зі свіжістю зокрема масла ви споживаєте. Швидкий тест ви можете легко виконати, щоб отримати вказівку на його свіжість, є скорочення капсули на двох і запах вмісту. Якщо воно має легкий “Океан” запах, то це свіжа і швидше за все, ви не будете мати ніяких неприємних побічних ефектів такого роду.

Крім того, якщо ви більше “слідчої” тип людини, ви можете поглянути на фігуру в сертифікаті аналізу (COA), які повинні бути включені в документацію вашого риб’ячий жир, називаються Всього Рівень Окислення (TOTOX для стислості) . Це в ідеалі повинна бути нижче або, на худий кінець, так само як відповідний показник, встановленим міжнародними стандартами. Як правило, число нижче 20 є ідеальним.

У будь-якому випадку, всі шлунково-кишкові побічні ефекти можуть бути мінімізовані, якщо риб’ячий жир приймати під час їжі, і якщо дози початку низьких і поступово збільшується.

У цілому, омега-3 риб’ячого ефектів з боку масла вважаються виправдовувати будь-які причини для тривоги, і ви не повинні турбуватися про них. Вони в основному пов’язані з дози, тому до тих пір, поки ви не переборщіть, ви не повинні мати ніяких неприємних сюрпризів. Дозі від 1 до 2 грамів на день відмінно підходить для більшості людей.

Ці побічні ефекти стають ще менш важливо, якщо ви думаєте, багато користі для здоров’я ви отримаєте від вживання олії високої якості риби багаті омега-3 кислот. І ви можете мати це менше ніж за $ 20 на місяць.