Омега-3 Доповнення для дітей – те, що ви повинні знати

Тепер, омега-3 риб’ячого придбав таку величезну популярність, багато батьків могли б питати, чи є спеціальні добавки омега-3 для дітей.

Відповідь на своє питання полягає в наступному: те ж омега-3 добавка, яка споживається дорослих у рівній мірі підходить для дітей. Тим не менше, для того, щоб бути на безпечній стороні і уникнути будь-яких ускладнень, є деякі рекомендації та заходи безпеки, яких необхідно дотримуватися.

По-перше, важливе застереження, що високі ціни на нафту якість риби повинні мати, незалежно від того, воно поглинена дорослі чи діти, в тому, що вона повинна бути очищена через молекулярної дистиляції.

Молекулярна перегонка

Для тих, хто не знає про це, молекулярної дистиляції в даний час є найбільш передовою і ефективний процес для видалення шкідливих домішок з риб’ячого жиру, в той час вилучення його з риби.

Дозвольте мені пояснити, чому цей процес має важливе значення.

Як ви, напевно, знаєте, велика частина води на Землі сліди забруднень (важкі метали, такі як ртуть і кадмій, ПХД, діоксини і т.д.), які в свою чергу засвоюються рибою. Якщо їх не видалити з риб’ячого жиру на стадії exraction, то всі ці забруднюючі речовини неминуче потрапляють в добавок!

Слідкуйте за Вітамін

Інша річ, щоб звернути увагу при купівлі добавки омега-3 для дітей є те, що вони не повинні містити вітамін А у випадку, якщо дитина приймає полівітаміни на щоденній основі.

Причина цього в тому, що вітамін А має тенденцію бути токсичними, при споживанні у великих кількостях.

Користь для здоров’я

Переходячи тепер до користі для здоров’я добавки омега-3 для дітей, дослідження показують, що діти, які були діагностовані з синдромом дефіциту уваги (СДВ) і синдром дефіциту уваги з гіперактивністю (СДУГ), спостерігається значне поліпшення після включаючи регулярний прийом риб’ячого жиру в капсулах в їх раціоні.

Крім своєї особливі пільги на певні порушення, добавки омега-3, здається, дуже корисно для загального розвитку дітей, особливо на самих ранніх стадіях.

Особливо один з жирних кислот під назвою DHA дуже важливо. Просто вважати, що 60% від загальної маси головного мозку складається з жирів. Половину цього є DHA!

Звичайно, хтось може сказати, що буде краще, якщо діти отримали омега-3 жирних кислот безпосередньо зі свого раціону (тобто їсти рибу), а не покладатися на добавок.

Хоча це може здатися дійсний пункт, все не так просто: Ви бачите, як згадувалося вище, сумна реальність в даний час є те, що більшість риб (особливо ті, які плавають в Атлантичному океані) завантажуються з усіма видами хімічних речовин.

Рекомендоване дозування

Експерти рекомендують, що діти повинні обмежити їх місячної дози того ж типу риби тільки чотири рази. Вони навіть піти так далеко, щоб сказати, що деякі риби мають бути взагалі заборонені з раціону дітей. Атлантичний лосось є одним з таких прикладів.

Добова доза для омега-3 Доповнення для дітей також відрізняється від тієї, призначений для дорослих.

Хоча рекомендується доросла доза коливається від 2 до 4 грамів на день (від 2000 до 4000 мг), дозування дитяча становить всього близько 300 мг.

На закінчення, щоб ваші молоді працівники мають найвищий досяжний рівень здоров’я і підтримувати їх розвиток, збагатити свій щоденний раціон, даючи їм невелику щоденну дозу молекулярно дистильованої добавки омега-3, вільна від Вітамін А і багаті DHA незамінні жирні кислоти.

Що стосується їх споживання риби, переконайтеся, що вони вільні від будь-яких шкідливих токсинів, які можуть становити ризик для здоров’я в довгостроковій перспективі.