Настрій підвищення вітаміни і добавки

Давно відмічено, що люди, які страждають від розладів настрою проходить через певні цикли або періоди, в яких депресія, манія, і тривога всі надземні. Це може бути викликано стресові події життя, відповідно до змін в сезони або просто відбувається рівномірно.

Всі ми відчуваємо періодичні злети і падіння, викликаного повсякденного стресу і наші спроби впоратися з плином часу. Ми можемо зробити нашу умови гірші, піддавшись нестача енергії, яка супроводжує високий рівень стресу, що не правильне харчування, і нехтуючи, щоб тренуватися.

Частково це відбувається через невідповідність у нашій біохімії. Для стабілізації природної здатності вашого організму до самовідновлення, ось кілька загальних підвищення настрою вітаміни і добавки:

5-HTP

Серотонін є нейромедіатором, відповідальні за настрій, апетит, і навіть регуляції температури. 5-Hydroxytryptophan, або 5-HTP, зустрічається в природі в організмі в хімічні попередником серотоніну.

Ви можете придбати його в приблизно будь-якому магазині дієтичних, і, взяті 2:59 раз на день, як відомо, щоб полегшити легку депресію, пригнічують переїдання, і допоможе вам краще спати.

5-HTP викликає менше побічних ефектів, ніж рецепта антидепресантів і має менше взаємодій, хоча ви повинні завжди консультуватися з лікарем, перш ніж приймати будь-які добавки або ліки від депресії.

вул. Іоанна сусла

, Отримані з рослин звіробою звичайного, звіробій є класичним доповненням відомий своєю вплив на настрій, ясність розуму і пам’яті.

Хоча дослідження не вистачає в розумінні дії звіробій, вважається, що він діє, блокуючи зворотне захоплення серотоніну в чому таким же способом рецепт СИОЗС зробити і з меншою кількістю побічних ефектів.

Тим не менш, важливо зазначити, що, в силу свого додаткового ефекту з регулювання нейромедіатор ГАМК-збудливого нейромедіатора у дітей і у дорослих інгібуючих-St. Сусло Джон буде насправді зменшити фокус імпульсне управління дитині чи дорослому, який страждає від СДУГ.

теаніна

Theanine є похідним амінокислоти, природно, в багато чаю. Молекулярні схожа на глутаміну та глутамату, потрапляє Theanine може проникати в мозок через кров.

Це молекулярне карти проходу дає Theanine ряд психоактивними властивостями, і було показано, щоб зменшити стрес і тривогу у відносинах аналогічні рецепта транквілізаторів, а також поліпшити ясність розуму і настрій-Це скоріше як випити чашку кави без того, щоб відчувати себе переляк.

Дослідження Theanine показує, що він також збільшує кількість альфа-хвиль пробудження пізнання хвиль в мозку.

Там не було ніяких повідомлень про передозування від Theanine, немає звикання потенціал, і щур дослідження припускають, що це може бути навіть нейропротекторні.

Вітаміни

Колись вважали особливою вітамін, вітамін Справді складається з комплексу багатьох вітамінів, які впливають на все, починаючи від чутливості до сонячного світла червоних кров’яних клітин, агресії та психічної стійкості.

Якість вітамін групи режиму необхідна для підтримки хорошого психічного здоров’я.

B-комплекс вітамінів можна знайти природно в продукти, багаті білком, як тунець і Туреччини, а також в чечевиці, квасолі, пивних дріжджах, і патоку.

Оскільки вітаміни групи В так важливо і як правило, не міститься в рослинних продуктах, В-комплекс добавки необхідні для вегетаріанців.

Зокрема, приймаючи ніацин добавки можуть поліпшення сну, підвищення енергії, зниження стресу і полегшити сплутаність свідомості. Вітамін В12 добавки можуть поліпшити пам’ять і пізнання. Тіамін, вітамін В1, покращує функцію нервової системи, сприяє зниженню ваги, і зменшує симптоми депресії.

Омега-3 жирні кислоти

Останні дослідження, що людський мозок становить приблизно 8 відсотків омега-3 жирні кислоти. Омега-3 жирні кислоти підвищують активну мембранного потенціалу вздовж мієлінової оболонки нервових клітин-мембрана, яка обертається навколо довгого плеча нервових клітин і підвищує його провідність.

Крім того, додаткові дослідження показали, що мозок жорстоких злочинців мають значно нижчі концентрації омега-3 жирних кислот.

Омега-3 жирні кислоти стимулюють зростання нейронів і відіграють життєво важливу роль в регенерації пошкоджених нейронів, а також у формуванні нових сполук.

Один 1998 дослідження показало, що пацієнтів, які страждають від біполярного розладу, при розміщенні на щоденний режим Омега-3 жирних кислот, були менш схильні мати повторення симптомів, ніж у контрольної групи.

женьшень

У той час як англійська мова досліджень своїх цілющих властивостей все ще перебуває в зародковому стані, женьшень вже регулярної запису в наш лексикон з трав.

Хоча це і не багато було підтверджено, попередні дослідження показують, женьшеню для підвищення енергії, забезпечують ясність розуму і поліпшення пам’яті, а також дає ряд істотних переваг як протизапальний препарат.

У багатьох азіатських країнах він був шанований за його духом підвищення якості протягом століть. У Кореї це прийнято є курка, фарширована женьшенем, часником і рисом в кінці літа, щоб дати вам витривалість нести зимові місяці.

Спробуйте включення деяких з цих природно ефективне підвищення настрою вітамінів в свій щоденний раціон, щоб дізнатися, що краще для вас.