Навіщо приймати вітаміни

Незважаючи на те, що люди живуть суєті життя більше, ніж будь-коли, вони слідують більш здорову дієту і вправи на регулярній основі. Ви можете здивуватися, якщо рекомендацію індустрії здоров’я приймати полівітаміни щодня залишається в силі у світлі тенденції люди стають здоровішими. Якщо ви їсте різноманітну їжу, є хороший шанс, що ви отримуєте вітаміни і мінерали ваше тіло потребує для виконання рутинних функцій щоб тримати своє тіло здоровим. Тим не менш, ви не зовсім з лісу.

При використанні тепла для приготування їжі (гриль, смажити, запікати), процес нагрівання видаляє деякі з корисних поживних речовин вашої їжі. Крім того, якщо ви страждає від стресу або вас, якщо ви приймаєте ліки, є шанс, що ви втрачаєте значну кількість вітамінів і мінералів, які ви споживаєте. Приймаючи вітаміни на регулярній основі може збільшити ваші шанси отримати всі поживні речовини, ваш організм потребує.

Переваги прийому вітамінів виходять за рамки задоволення рекомендовані дієтичні норми. Як здорово ви залежить більше, ніж просто дієта і кількість вправ ви отримаєте. Є й інші зовнішні фактори, які можуть привертати вам розвинути певні проблеми зі здоров’ям. Наприклад, скільки у вас є ризик розвитку раку серцево-судинних захворювань багато в чому залежить від того, чи ні інших у вашій родині розроблені ці умови. Деякий час вважалося, що людина повинна був дуже мало можливостей в таких ситуаціях. Дослідження, проведені в Гарвардському університеті дослідники показали, що прийом полівітамінів кожен день може знизити ризик людини для розвитку цих умов.

Щоб визначити ваші конкретні потреби, ви повинні звернутися до лікаря для повної оцінки ваші дієтичні потреби. Ваш лікар зможе рекомендувати типу вітамінів, які краще для вас. Цілком може бути так, що загальні полівітамінні це все, що вам потрібно. Якщо це так, то ви можете відвідати будь-який центр харчування або продуктовому магазині і знайти проходи полівітамінів. У той час як ці препарати будуть містити однаковий базовий набір вітамінів, кількість кожного будуть відрізнятися. Ви можете визначити, який препарат для Вас з урахуванням яких вам не вистачає поживних речовин. Наприклад, якщо ви не любитель молочних продуктів, Ви можете вибрати полівітаміни, які містить більше кальцію.