Кріль нафти проти риб’ячого жиру, ІІ, який дійсно краще

У цій статті розглядаються криля нафти риб’ячий жир VS. Я опублікував Інші статті, що стосуються різниці між льону добавки насіння і ті, які приходять від моря. Але, я, Äôll торкнутися цієї лише коротко.

Всі ці добавки сприяло тому, що омега-3 жирних кислот, вони містять, і, як кажуть, супроводжуються численні переваги для здоров’я. Але є різні типи омега-3.

Три типу, що ми знаємо самі, про яких ALA, DHA і EPA. Для тих, хто піклується, довгі імена є альфа-ліноленова кислота, докозагексаєнова кислота і ейкозапентаєнова кислота. Коли ви бачите термін ліноленової кислоти, як правило, відноситься до, Äúalpha, тип АС, хоча є й інші.

Насіння льону і всіх інших джерел веганські, за винятком деяких видів морських водоростей містять тільки ALA, яке не вірили надати будь-яку користь для здоров’я. Це ДГК і ЕПК, які сприяють здоров’ю серцево-судинної системи, нервової системи, органів травлення і практично всі частини тіла.

Коли ви порівнюєте масло криля VS риб’ячий жир, вони обидва містять DHA і EPA. Різниця полягає в тому, скільки.

Бренди змінюватися. Мітка добавка факти повинні завжди вказують мінімальний розмір загального омега-3, що надаються кожним капсули, а також кількість DHA і ЕРА, що кожна капсула містить.

Загалом, криль масло містить більш низьку концентрацію загального омега-3. Це забезпечує меншу ДГК і ЕПК, ніж еквівалентної дози риб’ячого жиру.

Наприклад, один з провідних криля марок масло 1000 мг капсули. Вона забезпечує тільки 130 мг omega3s. Зміст ЕРА є 80 мг і зміст DHA є 40 мг.

Один з кращих брендів риб’ячий жир забезпечує 500 мг Всього 280 мг ДГК і 120 мг EPA. Вона також забезпечує 50 мг DPA інше omega3 вважають, сприяють загальної серцево-судинної системи ескімосів Гренландії.

Одна із заявлених переваг криля пов’язана з слідових кількостей астаксантин вона містить. Астаксантин є унікальним антиоксидантом іноді вітали в боротьбі зі старінням колах як горезвісний фонтан молодості. Одна з премій добавки риб’ячого жиру забезпечує більш ніж астаксантин криля і ціна є більш доступним, теж.

Переможцем повинно бути ясно, на даний момент, але є ще один момент, щоб зробити до закриття. Кити, пінгвінів та інших видів рідний Антарктиди покладатися на криль, щоб вижити. Це є основною формою харчування.

Лову використовуються для захоплення крихітних креветок, як ракоподібні недосконала і неефективна. Там немає мережі, яка не пошкоджує улов. Велика частина рідких поживних речовин, що містяться в істот губляться, оскільки вони переповнені на мережу.

Вид вважається запорукою виживання екосистеми Антарктиди, яка має важливе значення для життя на всій планеті. Це вже загрожує глобальне потепління і збільшення кислотності океанських вод. Там немає необхідності для компаній, щоб і далі загрожувати виживанню населення шляхом добавки від нього.

Що, AOS остаточний рахунок у матчі Кріль нафти риб’ячий жир VS? Я думаю, що у вас є вам відповідь.