Користь для здоров’я соку годжі пояснив

Годжі, який відомий як Lycium Barbarum на латині, це ягода зустрічається в Гімалаях і був у пошані у всі часи своєї поживної цінності і цілющих властивостях. Це лужні ягода була споживаної в Китаї і гімалайських регіонів близька до 3000 років.

Поживну цінність соку годжі в даний час підтверджується і підтверджені дослідженнями та клінічними дослідженнями. Дослідження з літніх людей і тих, хто страждає від загальної слабкості показали, що споживання соку годжі може призвести до триразового збільшення Т-клітинної функції перетворення і білих клітин інтерлейкіну-2 кількість може подвоїтися. Це відкриває можливості вилучення ще більшої вигоди від цієї ягоди, зокрема, для боротьби з втомою, поліпшення функціонування імунної системи, запобігаючи зростання вільних радикалів і т.д.

Основних поживних інгредієнтів соку годжі є глюконутріентов які забезпечують вісім незамінних цукру необхідні організму людини для зростання. 22 Phytonutrient сполуки, присутні в соку годжі полегшення міжклітинної комунікації.

Користь для здоров’я соку годжі перераховані нижче:

路 Годжі сік є потужним антиоксидантом, який лічильники передчасного старіння

路 підвищує стійкість до хвороб

路 допомагає регулювати кров’яний тиск

路 мінімізує ризик раку шляхом запобігання мутації ДНК, інгібування росту пухлини, і, контролюючи перекисного окислення ліпідів

路 регулює цукру в крові на ранній стадії діабету

路 Робить позитивний вплив на зір, серце, знімає головний біль і безсоння

路 регулює вагу

路 Сприяє сексуальному здоров’ю і покращує родючість

路 допомагає травленню і функції пам’яті

路 Знімає сухий кашель

Величезний цілющі властивості соку годжі може бути пов’язано з його складу; ягода годжі

路 багаті каротиноїди, такі як бета-каротину і вітаміну С

路 містить германій, ніякі інші фрукти, як відомо, містять цей мінерал

路 має чотири важливі полісахариди, LBP1, LBP2, LBP3 і LBP4, які пропонують значні переваги для здоров’я

路 забезпечує дев’ятнадцять амінокислот, включаючи вісім незамінних амінокислот, а також до 21 мікроелементів у тому числі цинк, мідь, селен, фосфор, і т.д.

路 має вміст білка, вище, ніж пшениці

路 містить зеаксантин, і це добре для очей

路 має B-комплекс вітамінів, а також жирних кислот

路 забезпечує вітамін Е, який не міститься в багатьох фруктах, вона обмежена горіхи та насіння

路 містить Cyperone, бета-ситостерин, Solavetivone, Physalin, лінолева кислота і бетаїн, бета-ситостерин має протизапальні властивості, лінолева кислота СНІДу втрата ваги, бетаїн покращує здоров’я серцево-судинної системи

路 має 11 мг заліза на 100 г фруктів

Годжі сік доступний з декількох магазинів здоров’я і багато з них мають інтернет-магазини. Рекомендоване дозування 2-4 унції в день, однак, немає ніяких відомих побічних ефектів перевищення дозування. Більшість людей мають можливість побачити і відчути позитивний ефект від соку годжі протягом одного місяця регулярного споживання. Сік в пляшках продаються магазинах здоров’я не повинні містити штучних барвників та підсолоджувачів. Одну літрову пляшку соку годжі може містити живильний еквівалент двох фунтів свіжих ягід годжі.