Користь для здоров’я Ресвератрол – це може реально допомогти вам

Ще в 2006 році речовина ресвератрол зробив заголовки, коли вчені показали, що вона може успішно використовуватися як засіб для підтримки перегодували фаршу від отримання подальших ваги. Що це речовина насправді на ці фарш перетворив їх Бадьорість і здоров’я, а також уповільнили процес старіння. Так як це потрапив у заголовки газет в 2006 році вчені шукають способи, що це може бути відображено в людині використання і виявили, що це дійсно може бути використана, щоб допомогти запобігти негативні наслідки калорійні дієти в організмі людини. Так що ж таке ресвератрол і це може дійсно піти нам на користь?

Ресвератрол є хімічна сполука, які були виявлені в деяких рослинах. Він відомий як фітоалексинів у зв’язку з тим, що рослини, насправді виробляють цю речовину в якості антибіотика. Причина того, що рослини виробляють цю речовину в якості способу боротьби з бактеріями і грибками, що загрожують життю рослини. Деякі з основних заводів, які виробляють його є виноград і шкури винограду, які виробляють вино, малини, шовковиці, чорниці та журавлини. Однак ресвератрол є речовиною, яке також можна знайти в арахісі і деяких сосен, а також японського рослини, відомого як горець. Один з найвідоміших місцях, що ресвератрол було виявлено, однак, червоний завдяки вино з тим, ця речовина присутня у винограді. Так що ж же все це означає для вас?

У зв’язку з результатами, які були помічені, коли речовина було дано пропустити через м’ясорубку, вчені все глибше в те, що він може зробити для людей. Деякі з досліджень, яке було проведено показав, що речовина має великий омолоджуючий ефект у певних організмах, він розширив тривалість життя дріжджів на 60%, черв’яків і мух на 30%, риби і приблизно на 60%. Якщо він може виробляти ці результати для інших організмів, було відзначено, що ресвератрол може мати дивовижні результати протягом людей, коли мова заходить про боротьбу зі старінням. У нього є потенціал, щоб уповільнити процес старіння, що означає зморшок можна було тримати на відстані, а шкіра може як правило, мають здоровий блиск. Це також означає, що те, як ваше тіло функції може зайняти більше часу, віку, а також, які насправді могли тримати хвороби та хвороби на відстані, яке насправді один із запропонованих користі для здоров’я, що люди, пов’язані з цією речовиною.

Попередні дослідження навколишнього речовини показали, що ресвератрол потенційно може бути прекрасним антиоксидантом. Так що ж це означає для вашого здоров’я? Ну для початку є підстави вважати, що це могло б розширити толерантність до фізичного навантаження і в деякій мірі допомогти зменшити будь-які втрати пам’яті, що ви можете постраждати від. Додатково до цього, однак, частина дослідження може проводити докази того, що речовина могла допомогти здатність боротися з вірусами, такими як ВІЛ, пам’ятати, однак, це тільки ще перебуває в суді статус і нічого не було доведено, напевно, але малоймовірно, що ресвератрол буде зможе повністю вилікувати такі віруси.

Як я вже неодноразово писала, дослідження, пов’язані з цією речовиною все ще ведуться так що нічого про результати не було висічено на камені ще, проте дослідження показали, що є велика ймовірність того, що ресвератрол має певні переваги для здоров’я, включаючи протизапальну, анти-старіння і протиракові властивості. Переваги таких, як вони можуть допомогти запобігти пошкодження до вашого тіла, а також забезпечити захисний підтримку кровоносних судинах викликані, зокрема підвищений рівень глюкози в крові.

Ця речовина починає звучати майже занадто добре, щоб бути правдою, і ми можемо тільки сподіватися, що з більш дослідженнях всі ці якості працюють на нашу користь. В даний час, однак, це може бути трохи передчасним для нас, щоб почати думати це зупинить всі наші проблеми. Речовина вимагає набагато більше першого дослідження, особливо в рамках теорії протиракові властивості. Причина, по якій я кажу це обертається навколо того факту, є деякі докази того, що ресвератрол може діяти як естроген в організмі, і насправді сприяти більш випадків раку молочної залози.

Це завжди важливо, щоб дивитися як на потенційних позитивних і негативних аспектах все, що претензії, які допоможуть вам. Ще один позитивний момент, який плаває про ресвератрол те, як це може допомогти запобігти негативні наслідки калорійні дієти в організмі людини. Хоча це не допоможе вам втрату ваги це допоможе вам контролювати свою вагу за те, це допоможе вам контролювати наслідки калорій на вашому тілі. Передбачається, що це може допомогти тримати вас у кращому стані здоров’я.

На наступному етапі з ресвератрол подальше дослідження в впливу хімічної речовини в організмі людини. Це важливо, тому що ми можемо, щоб визначити безпеку високих доз речовини і додатково вивчити будь-які побічні ефекти, які можуть бути пов’язані з ним. До тих пір ми повинні просто продовжувати з споживанням червоного вина, але тільки в помірних кількостях, звичайно, як засіб отримання тієї чи іншій формі ресвератрол споживання, навіть якщо це всього лише 0,3% від суми, яка була дана мишей.