Корисні копалини – будівельні блоки життєвого циклу

Мінерали хімічних елементів, що життя потребує для того, існують поза чотирьох елементів, які існують у всіх формах життя (водень, азот, вуглець і кисень). Термін мінералів не використовується як багато в ці дні, оскільки він використовується для позначення тих елементів у раціоні яких зустрічаються рідше, ніж інші поживні речовини. Деякі дієтологи рекомендують людям, зверніть увагу, як багато мінералів вони отримують в своєму раціоні, і що вони роблять, що вони отримують досить, будь то через натуральні продукти або добавки. Ця стаття буде пояснити загальнопоширених корисних копалин людський організм потребує і як ви можете переконатися, що ви отримуєте достатньо з них.

Там в широкому сенсі є дві групи мінералів, які потрібні людям для їх тіла, щоб бути здоровим. Макро-мінералів і мікроелементів, мінералів. Макро-мінерали є ті, які мають Рекомендовані дієтичні посібники 200 мг на день. Далі йде опис макро-мінералів, чому ваш організм потребує їх і те, що їжа, яку ви можете знайти його дюйма

Кальцій є мінерал, який є електролітом. Електроліти є речовинами, які містять вільні іони, які роблять це речовина електропровідні. Але мінеральний кальцій також необхідний для структури тіла людини, зокрема, м’язи, травної системи і, звичайно, кісток. Крім того, він також нейтралізує кислотність в організмі, допомагає очистити токсини і забезпечує іони необхідні для сигналів в нервовій системі. Щоб отримати кальцій ви повинні їсти і пити молочні продукти, лосось, шпинат, ревінь, мигдаль, капуста та брокколі.

Магній є мінерал, який необхідно створити аденозинтрифосфату в організмі, який допомагає будувати кістки, а також допомагає створити лужності в організмі. Ви можете отримати цей мінерал зі свіжих зелених листових овочах, таких як шпинат, а також горіхи і хліб, риба і м’ясо.

Сірка є мінеральним, що ваше тіло потребує створення трьох основних амінокислот і тому багато білки, необхідні для вашої шкіри, нігтів і волосся серед інших речей. Присутній сірка присутня майже у всіх харчових продуктах.

Мінерали натрію і калію є загальними електролітів і присутні в багатьох різних харчових продуктів, і люди повинні бути обережні, вони не приймають занадто багато у вигляді солі. Якщо ви отримуєте занадто багато, це може виснажувати вашу кальцію і магнію магазинів.

Phospherous є мінерал, який є необхідним для кісток і зубів, а це важливо для Energy Processing. Ви можете отримати, вживаючи в їжу phospherous червоне м’ясо, молочні продукти, хліб, рис, риба, овес і птиці.

Крім вище макро-мінералів тіло також потребує слід мінералів, таких як цинк для створення ферментів, селен антиоксидант, марганець для обробки кисень, залізо ферменти і гемоглобіну в крові, йоду залоз в організмі, хрому засвоювати цукор, мідь і кобальт ферменти для створення Вітамін В12 в організмі. Ви можете отримати ці сліди мінералів легко, вживаючи в їжу різноманітні дієти, які складаються з великої кількості свіжих натуральних цільних продуктів, включаючи велику кількість свіжих фруктів і овочів. Приймаючи добавки, якщо ви не отримуєте достатньо одного або декількох макро-або слід-мінерал.