Зростаюча популярність ресвератрол

Переваги ресвератрол, в основному в червоне вино, завжди в ході дослідження, хоча тисячі досліджень в лабораторії були проведені.

Ресвератрол препарати тепер доступні, тому що це є доповненням охорони здоров’я та з’єднання входить до деяких поживні формули. Як і більшість нормальних добавки, думки про ресвератрол змінюватися, але до цих пір, ніяких негативних побічних ефектів виявлено не було.

Спочатку визначили в 1963 році в якості ефективного інгредієнта в азіатській народній медицині називається KB-OJ-Kon в японському або capsidatum горця на латині, ресвератрол пізніше був знайдений у винах, особливо в червоному вині.

Саме тому, що вважав, переваги ресвератрола, що багато експертів пропонують просто пити червоне вино (4 унції скло) з вечерею. Ресвератрол добавки містять з’єднання є опцією для не п’ють.

Хоча думка про вплив ресвератрола на охорону здоров’я варіюються від народу до народу, вчені знають, що з’єднання має можливості антибіотиків і захисту праці робітників на фабриках проти інфекцій грибком і віруси. З’єднання представляє собою антиоксидант, означає, що він захищає організм від впливає збитку від окисного зусиль.

Причина, по якій думки про ресвератрол і інші антиоксиданти відрізнятися через відмінності в результатах досліджень. Багато дослідників не впевнені, що антиоксиданти забезпечити однаковий захист людини як протестований на інших живих організмів.

Є багато антиоксидантів знайдено в натуральному вираженні, з яких ресвератрол є одним з прикладів. З метою забезпечення довгострокового здоров’я і отримати більшість захист від небезпеки представника для життя і хронічних захворювань, ресвератрол повинні бути включені в ваш розпорядок дня доповнення.

Різні звіти науково-дослідних робіт на ресвератрол

Багато позитивних відгуків про ресвератрол були доставлені назад у важливих публікацій. Були позитивні звіти / коефіцієнти в газеті Оксфорда і Федерація американських компаній за експериментальної біології ресвератрола. Ці звіти / відносини вказують, що переваги ресвератрола над сучасною медициною і здоров’ям людей з кількома гранями.

Не рахуючи, що бути антиоксидантом, ресвератрол є анти-мутагенні і сильний протизапальний препарат. Анти-мутаген являє собою з’єднання, яке запобігає зміні здорових нормальних клітин в злоякісних пухлин і пухлин.

Інші переваги включають ресвератрол
1) Він може мати омолоджуючий ефект на клітини
2) вивчається його переваги на наслідки хвороби Альцгеймера
3) Допомагає в профілактиці раку, придушення і лікування.