Знижка Вітаміни побудувати здоровий зір

Сьогодні ми знаємо, багато різних вітамінів зі знижками для здорового зору, хоча в минулому наші матері й бабусі говорили нам їсти моркву і ми б побачили у темряві. Кілька завищена, але це була правда, що морква була хороша для нашого зору. Наші батьки знали, що вони говорять, якщо не причина для цього.

Морква багата бета-каротином і вітаміном А. Справді, одна середнього розміру морква містить в два рази від рекомендованої денної норми вітаміну А, і це правда, що вони говорять: що якщо ви їсте занадто багато моркви ваша шкіра стане жовтою. Чи не відмінний для Вашого засмаги тоді, але відмінно підходить для вашого зору. А головне про вітамін бути хорошим для вашого зору в тому, що немає нічого особливого.

Вітамін А не дороге доповнення, і доступна в Інтернеті за зниженими цінами. Це, мабуть, не випадково, що більшість вітамінів і харчових добавок, які гарні для вашого зору, добре відомі, і за низькими цінами. Цілком імовірно, що вітамінів, необхідних для оптимального здоров’я є ті, які є найбільш доступними, в силу того факту, що найбільш важливим буде найбільш популярні і, отже, найбільш часто проводиться. Найбільш часто проводиться, за визначенням, бути тими, які пропонуються за зниженими цінами через конкуренцію між виходами, що продавати їх.

Це не повинно дивувати вас, тому, щоб знайти, що всюдисущі вітаміну С також сприяє здоровому зору. Вітамін С є потужним антиоксидантом, який забезпечує захист в різних клітинах і тканинах в організмі, у тому числі головного мозку і очей. Це особливо важливо в цей день і вік, коли ваші очі піддаються руйнівній дії вільних радикалів.

Вільні радикали являють собою хімічні речовини, що виробляються організмом, коли боротьба з хворобами або перетворення їжі в енергію, і може пошкодити інші клітини, якщо не руйнуються швидко. Це робота з антиоксидантів, таких як вітаміни А і С. Проте, в цій сучасної епохи, утворення вільних радикалів стає все більш поширеним, оскільки вони створюють тіло під дією сонячного світла, що проходить через збідненого озонового шару, хімічне забруднення, інсектициди і куріння.

Тому антиоксиданти працюють понаднормово, і якщо ви страждаєте від дефіциту, то ви могли б бути в біді. Вільні радикали можуть викликати проблеми з серцем, сприяють утворенню ракових клітин і зруйнувати ваші зір. Антиоксиданти захищають наші очі від катаракти, дегенерації жовтої плями, яка зачіпає центральний зір від середньої частини ока, і глаукома, яка є нарощування тиску усередині очного яблука, що може зашкодити зоровий нерв і в кінцевому підсумку призвести до сліпоти.

Вітамін С міститься в до 50 разів перевищує рівень в водянистої вологи очного яблука, що у вашій крові, і знаходиться на найвищому в об’єктиві. Це запобігає катаракти, а також знижує тиск всередині ока, запобігаючи глаукоми. На щастя, вітамін С є одним з тих вітамінів, які легко доступні, як у звичайній їжі і як доповнення, і можуть бути легко отримані за зниженими цінами і тому не є відтоком ваших фінансів.

Хоча обидва вітаміну А і вітаміну С є хорошими антиоксидантами, це вітамін Е, який є найбільш ефективним і потужним з антиоксидантів важливо для здоров’я ваших очей. Вітамін Е вітамін С працювати на її найбільший ефект, і без присутності вітаміну Е, вітаміну С буде менш потужним, як поглинач вільних радикалів. Вітамін Е також працює синергічно з мінеральними селен, який допомагає організму для створення інших антиоксидантів. Без вітаміну Е, селену теж було б менш ефективним, так що E є дуже важливим вітаміном для здорового зору.

Інший мінерал, який присутній в очі в більшій концентрації, ніж де-небудь ще в організмі цинку. Важливість цинку полягає в його вплив на виробництво ферментів, багато з яких мають антиоксидантні властивості. Цей мінерал зберігає фоторецепторів в сітківці працюють належним чином, а також захищає об’єктив від розвитку катаракти. Цинк є ще одним прикладом речовини, яка вимагає наявності другого речовини для того, щоб працювати належним чином, так як вона повинна мідь щоб вона могла бути безпечно виділяється з організму.

Ось чому важливо, щоб ви отримаєте збалансоване харчування, так як цинк вже було б менш ефективним, що добавка, що містить як цинк і мідь. Саме ці вітаміни синергізм з іншими вітамінами, мінералами, вітамінами і мінералами з іншими мінералами, що більшість людей не знають, а якщо вони придбали окремі поживні речовини, вони не будуть ефективними. Тим не менш, при покупці в якості полівітамінних знижки та мінеральні добавки вони ефективні, і ви також платите менше!

Згадувалося раніше зроблені антиоксидантних ферментів, що виробляються організмом. Ось ще один приклад необхідності для полівітаміни та мінеральні добавки. Для того щоб ці ферменти, щоб бути активована як антиоксиданти, і дати їм можливість зачистити вільні радикали, вони повинні марганцю. Без марганцю вони безсилі.

Інша добавка, яка хороша для здорового зору гінкго білоба, відомий своїми вплив на пам’ять. Це насправді допомагає пам’яті, діючи як антиоксидант для вільних радикалів, які можуть розорити мозку особливо у літніх людей, а також за рахунок поліпшення кровотоку в мозку. Вона також ефективна в підтримці здоров’я ваших очей. Це допомагає поліпшити приплив крові до ока таким же чином, що і в головному мозку, і може допомогти уповільнити погіршення сітківки.

Сума Екстракт адаптоген, який є потужним антиоксидантом, у своєму власному праві без необхідності наявності будь-яких синергетичний речовин. Сума використовується в багатьох комерційно доступних зору добавки та додаткову перевагу цієї рослини, якщо ви можете подзвонити йому, що, те, що це вважається потужним афродизіаком! Тому ви повинні бути обережні, як ви його використовуєте. Можливо, чорниця, ще один антиоксидант буде краще для вас.

Окрім, мабуть, з торба, всі ці антиоксиданти і мінерали є загальнодоступними, і зазвичай можна знайти зі знижкою та тому зниження витрат з Вашого боку захисту вашого зору. Антиоксиданти також захищають від деяких форм хвороби серця і руйнування клітин, які можуть призвести до раку.

Переваги знижка вітаміни для здорового зору, тому, а також забезпечити більш широкий діапазон вигод для вашого тіла в цілому, а не обмежується тільки із зором.